Люди ночували під офісом ПР через невиплату грошей за участь в акціях

  Із людьми, які напередодні брали участь у мітингах на Майдані Незалежності, - таки розрахувалися. Проте - не з усіма. Гроші віддали в одному з київських кафе, - повідомляє "Українська правда". А близько двохсот осіб ночували під столичним штабом Партії регіонів. Заявляли, що саме представники політсили - обіцяли їм гроші за участь в акціях.
  Щоб отримати зароблене - деякі учасники акцій написали заяви про невиплату їм грошей у міліцію. Тим часом представники Партії регіонів усі звинувачення відкидають.

  ***

  Близько півночі. Київський штаб Партії регіонів оточили близько двохсот людей. Кажуть, прийшли вимагати гроші за участь у мітингах до Дня Соборності.

  Мітингувальники чекають вже кілька годин. Та зі штабу до них ніхто не виходить. А ті, хто безпосередньо збирав людей на мітинги, так звані "сотники" та "тисячники" на дзвінки не відповідають.

  Галина Георгіївна чекає на гроші для 80-ти людей, яких вона привезла на мітинг. Шкодує, що нема ніяких письмових угод з організаторами заходів. Тільки від руки написані переліки учасників.

  Втомлені мітингувальники влаштовуються у холі штабу Партії регіонів. Хто на сходах, а хто і просто на підлозі.

  У декого з голодних та замерзлих пікетувальників уривається терпець - вони грабують буфет штабу. 

  Найстійкіші з мітингувальників вирішують ночувати просто у холі штабу Партії Регіонів.

  Залишаються неподалік від штабу і двоє міліціонерів, патрульна машина та автобус з правоохоронцями. Проте не втручаються.  А у Партії регіонів заявляють, що не наймали людей для участі у акціях до Дня Соборності.  І усі їхні прихильники стояли там за власним бажанням.

  Азад Сафаров, Ян Доброносов, 5 канал


  Попередній матеріал
  День Соборності відзначає Україна [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  МВС: День Соборності відсвяткували спокійно
  Теги: