Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба 5 канал

Кулеба: Україна відкрита до компромісів щодо Донбасу, але не піде на перетин своїх "червоних ліній"

Читайте по-русски
Міністр закордонних справ Німеччини зазначив, що головною умовою для встановлення миру на Донбасі у Берліні вважають виконання рішень Нормандського саміту в Парижі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна відкрита до компромісів щодо урегулювання ситуації на Донбасі. Про це голова МЗС сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом.

"Україна відкрита до пошуку максимально широких компромісів, але не піде на перетин своїх "червоних ліній", які стосуються національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності", – сказав Кулеба.

Його колега заявив, що Німеччина підтримує Україну на шляху до встановлення миру на Донбасі та не визнає окупації українських територій.

Гайко Маас наголосив на необхідності виконання Мінських домовленостей. Та нагадав, що поновлення відносин між Німеччиною та Росією можливе лише після повернення всіх окупованих територій до складу України.

Міністр закордонних справ Німеччини зазначив, що головною умовою для встановлення миру на Донбасі у Берліні вважають виконання рішень Нормандського саміту в Парижі.

"Домовленості, які були досягнуті на саміті у Парижі в грудні торік, мають бути реалізовані. Ми підтримуємо Україну на шляху до встановлення миру. І наполягаємо на дотриманні режиму миру, як це прописано в Мінських домовленостях. Треба починати там, де є можливими конструктивні кроки", – сказав Маас.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба анонсував зустріч Нормандської четвірки на рівні міністрів найближчим часом.

Попередній матеріал
Рідні українських полонених прийшли під Посольство Франції в Києві: чого вимагають – включення
Наступний матеріал
Мінкультури визначило кандидатуру на посаду мовного омбудсмена
Loading...

Кулеба про Нормандську зустріч на рівні голів МЗС: "Уже скоро"

Контрольні пункти пропуску в зоні ООС перейшли на літній режим роботи – перелік

Резніков переконаний, що в Україні не може бути широкомасштабної війни з РФ

Бойовики п'ять разів порушили режим припинення вогню

На Донбасі помер командир першої танкової Сіверської бригади Межаков

Доба в ООС: окупанти 7 разів порушували режим припинення вогню