Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба 5 канал

Кулеба окреслив пріоритети України під час головування на безпековому форумі ОБСЄ

Читайте по-русски
Форум ОБСЄ з безпекового співробітництва Україна очолює вперше

Боротьба з мілітаризацією Чорного й Азовського морів, протидія гібридним загрозам, а також допомога країнам у подоланні COVID-19. Такі пріоритети України під час головування на безпековому форумі ОБСЄ окреслив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. 

Він відкрив перше засідання, яке відбувається в онлайн-режимі. Головними завданнями для Києва міністр також назвав питання розмінування територій Донбасу і сприяння нерозповсюдженню зброї масового знищення.

Форум ОБСЄ з безпекового співробітництва Україна очолює вперше. Головування триватиме 4 місяці. За цей час українські дипломати планують провести понад 20 заходів. Здебільшого вони стосуватимуться російської агресії, гібридної війни проти України та мілітаризації окупованого Криму.

"Україна очолюватиме форум ОБСЄ у неспокійні часи російської агресії та всесвітньої пандемії коронавірусу. Наші пріоритети на ці весну й літо - почати детальне обговорення безпекової ситуації в Чорному й Азовському морях, де зараз відбувається мілітаризація, а також перешкоджання вільному судноплавству. По-друге, це вплив пандемії коронавірусу на збройні сили та допомога урядам у подоланні цієї загрози. Україна також планує звернути увагу на гібридні загрози, а також їхню роль у сучасних війнах", - розповів Дмитро Кулеба.

Нагадуємо, офіційний Київ ініціював створення робочої групи, яка опікуватиметься відновленням українського контролю за ділянкою українсько-російського кордону.

Попередній матеріал
Шмигаль про послаблення карантину з 11 травня: "Наступного тижня приймемо низку рішень"
Наступний матеріал
Кабмін дозволив відкрити ринки в Україні, але є певні умови
Loading...

Приблизно 8 тисяч українців звернулися в МЗС із проханням якнайшвидше повернути їх із-за кордону

Перший тиждень роботи програми "Захист" – брифінг МЗС

Україна зруйнувала маніпулятивний план Росії в ООН позбутися санкцій – голова МЗС

Кулеба розповів, чи вплине пандемія коронавірусу на безвіз

Кулеба прокоментував інцидент із людьми, які прилетіли з В'єтнаму

НАТО розгляне можливість додаткової підтримки для України – подробиці