obozrevatel.com

Кучма виступив з різкою заявою: "Світ посунув Україну на задвірки"

Другий президент України зауважив: потрібно подивитися на те, що відбувається всередині країни, й тяжіти до змін

Світова спільнота посунула Україну на задвірки. Про це заявив другий президент України Леонід Кучма на Балто-Чорноморському форумі, передає УНІАН.

"Ми всі з нетерпінням чекали Мюнхенської конференції. Пам'ятаю 2007 рік, де Путін на проблемах безпеки поставив хрест, і у 2008 році це продемонстрував на Грузії, на Осетії. Тепер сьогоднішня конференція. Більше політики пацифізму, ніж прозвучало на ній, важко було уявити. А Україна взагалі на задвірках була. Нібито ми там не існуємо!" – наголосив Кучма.

Він також зауважив: "Якби не поїхав туди Президент (Петро Порошенко – ред.) і не нагадав, що ми є на європейській карті, так напевно б, і забули. Ось, що страшно. І над цим треба думати".

Водночас Кучма підкреслив, що звинувачувати у такій ситуації всіх навкруги не варто, треба зазирнути "собі всередину".

"Якщо процес буде так далі йти, що кожен день подавай вибори президента, парламенту, ми про життя всередині країни взагалі не говоримо, ніби людей немає. Ми про економіку взагалі забули... На нас світ буде дивитися крізь пальці. Що тільки українці – "дай". 75% валового продукту – наші борги. Це жах, а хто за них платити буде? Якщо зараз не дасть Міжнародний валютний фонд, що, оголошувати дефолт?" – запитався другий президент України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

Попередній матеріал
МЗС Британії закликає протидіяти Росії виважено і рішуче
Наступний матеріал
Підпал офісу журналістів "Четвертої влади" у Рівному – подробиці
Loading...