Конституційний Суд України
Конституційний Суд України 5 канал

КСУ відкрив провадження щодо указу президента про розпуск парламенту – коли перше засідання

  Читайте по-русски
  Нагадуємо, за ініціативою "Народного фронту", 62 народних депутати внесли конституційне подання щодо конституційності указу президента
  Конституційний Суд на засіданні 4 червня визначить форму провадження у справі щодо указу президента про розпуск Верховної Ради восьмого скликання. Про це йдеться у порядку денному, оприлюдненому на сайті КСУ.

  Зокрема зазначається, що 4 червня на засіданні Великої палати Конституційного Суду відбудеться "розгляд питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів".

  Як повідомив у Facebook народний депутат Максим Бурбак, Конституційний Суд України зареєстрував провадження за заявою групи нардепів, які потребують визнати незаконним указ Президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

  Він опублікував лист судді-доповідача Віктора Кривенка, в якому повідомляється про відкриття конституційного провадження.

  Нагадуємо, за ініціативою "Народного фронту", 62 народних депутати внесли конституційне подання щодо конституційності указу Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів" від 21 травня 2019 року.

  Попередній матеріал
  На сайті АП опублікували стенограму зустрічі президента Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради – повний текст
  Наступний матеріал
  Чільники МЗС Франції та Німеччини зустрілися із Зеленським – які заяви зробили після зустрічі
  Loading...

  Екс-голову Генштабу ЗСУ Заману звільнили з-під варти

  Колишній голова Конституційного Суду Шевчук оскаржив своє звільнення

  "Перехідна фігура": у Раді пояснили зміну Голови КСУ

  У Конституційному Суді пояснили причини звільнення Шевчука

  Голові Конституційного Суду Шевчуку висловили недовіру – ЗМІ

  Конституційний Суд знову відклав розгляд люстрації: що відомо