Сергій Шкарлет
Сергій Шкарлет zn.ua

КСУ остаточно відмовився відкривати провадження про призначення Шкарлета міністром освіти

  Читайте по-русски
  Конституційне подання раніше спрямували 46 народних депутатів

  Конституційний Суд України відмовився розглядати провадження щодо конституційності постанови Верховної Ради про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки. Рішення є остаточним.

  Відповідне рішення ухвалила Велика палата КСУ на засіданні 31 серпня, передає пресслужба суду.

  "Велика палата на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України "Про призначення Шкарлета С. М. міністром освіти і науки України". За результатами розгляду цього  питання постановлено Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження у справі", – мовиться в повідомленні.

  Нагадаємо, що 17 грудня Верховна Рада підтримала призначення Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. Однак профільний комітет перед голосуванням його кандидатуру не підтримував. Присягу про вступ на посаду міністра Шкарлет складав під крики "Ганьба!". Активісти та науковці його звинувачували у плагіаті. Також йому згадали співпрацю з "Партією регіонів" та міністром освіти часів Януковича Дмитром Табачником. Інна Совсун заявила, що за це призначення проголосували деякі нардепи ОПЗЖ, яких не було в сесійній залі.

  Попередній матеріал
  МОЗ не виконало план вакцинації населення від COVID-19 до кінця літа
  Наступний матеріал
  Заробітки за кордоном: як не потрапити "на гачок" недобросовісних посередників – експерти
  Loading...