.
. 5 канал

Заробітки за кордоном: як не потрапити "на гачок" недобросовісних посередників – експерти

Читайте по-русски
Брати гроші з заробітчан за працевлаштування за кордоном заборонено, попередчають фахівці

Дві третини українців не бажають їхати за кордон на заробітки. Водночас майже третина – все ще прагне пошуків "кращої долі". Такими є останні дані соціологічної групи "Рейтинг". Серед охочих підзаробити – здебільшого молодь. Але беруть їх переважно на сезонну роботу. І це, як стверджують фахівці, наразі чи не основний контингент, із якого користають як недобросовісні працедавці, так і компанії-посередники. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Якщо вам кажуть "заплатіть гроші", – тут уже криється або обман, або просто на вас заробляють. І чим це закінчиться – незрозуміло. Ще раз: брати гроші за працевлаштування за кордоном заборонено. Тому, по-перше, перевірте ліцензію, по-друге, почитайте відгуки. По-третє, з вас не повинні брати грошей. А по-четверте, вже далі ставте питання, куди вас відправляють", – рекомендує Віталій Михайлов, керуючий парнер компанії "Михайлов і партнери".

"Я рекомендую вам не вірити словам посередників і старатися максимально перевіряти отриману від них інформацію. Тому що вони досить часто говорять те, що їм вигідно", – застерігає експерт з працевлаштування Андрій Марисюк.

Попередній матеріал
КСУ остаточно відмовився відкривати провадження про призначення Шкарлета міністром освіти
Наступний матеріал
Очікування і реальність: заробітчанин розповів про умови, в яких доводиться працювати за кордоном
Теги:
Loading...