КСУ має розтлумачити, чи можна вилучити зі змін до Коституціі положення про ОРДЛО – Безсмертний

Необхідно, щоб Конституційний суд України розтлумачив, чи можна вилучити із перехідних положень конституційних змін щодо децентралізації згадку про ОРДЛО

Депутати мають звернутися до Конституційного суду, щоб він розтлумачив, чи можна вилучити з перехідних положень конституційних змін щодо децентралізації положення про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Про це в ефірі "5 каналу" заявив представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі (2015-2016), колишній віце-прем'єр-міністр України Роман Безсмертний.

"Депутатам необхідно зібрати 45 підписів і попросити у Конституційного суду роз'яснення – чи можливо на даному етапі розділити. Щоб остаточно вони отримали рішення про те, що це можливо. Бо тут, насправді, проблеми немає. Адже ми і зараз вносимо частини зміни до Конституції, а якщо ми, не міняючи редакції, частину вилучаємо, ми ж не міняємо редакцію", – заявив Безсмертний.

Нагадаємо, за словами глави держави Петра Порошенка, Україна розглядатиме зміни до Конституції щодо децентралізації тільки після встановлення безпечних умов на Донбасі.

Попередній матеріал
Євросоюзу потрібні ще 6 країн, зокрема й Україна – голова МЗС Польщі
Наступний матеріал
Американка відсудила у Microsoft $10 тис. за автооновлення Windows

Особливий статус Донбасу не обов’язковий для проведення децентралізації – Парубій

Сироїд: Немає жодних підстав надавати особливий статус окремим районам Донбасу

Зубко про децентралізацію: Руйнація радянської системи управління дає змогу громадам мати прямі бюджетні відносини

Парубій: Децентралізацію призупинено через зрив Росією Мінських домовленостей

Євросоюз очікує від України остаточного прийняття змін до Конституції щодо децентралізації

5 канал - трансляція наживо