5 канал

Переговори в Мінську: узгоджено 11 принципів роз'єднання сил і зброї у трьох районах зони АТО

  Під час консультацій у "нормандському форматі" було погоджено три пілотні райони, де буде відбуватися розведення

  Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв повідомив про досягнуті домовленості в результаті робочих консультацій, які відбулися 15-16 червня у Мінську за домовленістю між учасниками "нормандського формату". Консультації відбулися на рівні радників лідерів країн нормандського формату. Окрім Костянтина Єлісєєва у них взяли участь радник канцлера Німеччини, президента Франції і президента РФ та представник ОБСЄ.

  "Нам вдалося узгодити за участі заступника керівника СММ ОБСЄ Александра Хуга 11 принципів здійснення роз'єднання сил і засобів зброї від лінії розмежування. Крім того, було погоджено три райони, де буде відбуватися таке розведення. Ми розраховуємо, що дана домовленість буде реалізована", – повідомив Єлісєєв.

  "Визначили як три пілотні точки – це район Станиця Луганська, район Петрівське і район Золоте. Були дані чіткі установки експертам і військовим для того, щоб було все зроблено для швидкого втілення даного рішення. Розраховуємо на те, що ці рішення мають бути втілені до 1 липня. Ці 11 принципів стосуються синхронізації, чіткого моніторингу і верифікації з боку СММ ОБСЄ, стосується відстані та порядку відведення озброєння", – додав заступник глави АП.

  Як повідомляв 5.ua, 24 травня керівники України, Франції, Німеччини та Росії висловили підтримку розгортанню поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі і початку консультацій з цього питання.

  Попередній матеріал
  Введення в дію газопроводу "Північний потік-2" змінить ситуацію на газовому ринку Європи – Юнкер
  Наступний матеріал
  Заступник генпрокурора: про розшук Онищенка та нехтування Інтерполом українських запитів через політичні мотиви

  "Нормандська четвірка" підтримала розгортання поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

  Порошенко вночі проведе телефонну розмову у "Нормандському форматі"