Микола Княжицький
Микола Княжицький Facebook / Микола Княжицький

Княжицький: Позбавлення мовлення радіо "Прямий фм" – це тиск на свободу слова

  Читайте по-русски
  Нардеп зауважив, що останнім часом відбувається збільшення тиску на засоби масової інформації

  В Україні триває наступ на незалежні ЗМІ, зокрема сьогодні Нацрада з питань телебачення та радіомовлення, яка фактично підконтрольна Банковій, може безпідставно скасувати ліцензію на мовлення радіостанції "Прямий фм", сигнал якої приймають мешканці тимчасово окупованих територій України. Про це заявив народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Микола Княжицький, йдеться на сайті політсили.

  "Сьогодні Національна рада розглядатиме питання про позбавлення мовлення радіо "Прямий ФМ". Це  абсолютно незаконно. Це справді безпрецедентний крок, тому що це радіо веде мовлення. І лише в двох невеличких містах радіо з технічних причин не запустилося, тому і звернулося до Національної ради забрати ліцензії в цих двох містах. А під цим приводом Нацрада хоче повністю заборонити мовлення радіо "Прямий ФМ", яке веде мовлення, в тому числі, і на окупованих територіях. Це абсолютно ганебна і протизаконна спроба", – зауважив політик. 

  Народний депутат наголосив, що останнім часом відбувається збільшення тиску на ЗМІ.

  "Також ми стурбовані тим, що вчора відбувалось на каналі "1+1". Ми переконані, що розслідувати незаконне прослуховування прем'єр-міністра вкрай необхідно. Але те, що вчора відбувалось на телеканалі, – це є прямий тиск на свободу слова. Так само як і сьогоднішнє намагання Нацради позбавити радіомовлення "Прямий ФМ"", – зауважив Княжицький.  

  Як повідомляв 5.UA, у листопаді 2019 року слідчі ДБР провели обшук у квартирі власника каналу "Прямий" Володимира Макеєнка. У Державному бюро розслідувань заявили: слідчі дії пов'язані з можливим ухиленням від сплати податків під час операції купівлі-продажу телеканалу "Прямий". У "Європейській солідарності" називають такі дії слідчих наступом на свободу слова.

  Попередній матеріал
  Ексміністр освіти Табачник "засвітився" в окупованому Криму – показали фото
  Наступний матеріал
  "Латиноамериканський базар, а не цивілізований ринок": "ЄС" про те, чому Зеленському треба швидко і за безцінь продати землі
  Loading...