5 канал

Климпуш-Цинцадзе: Україна переходить на інший щабель партнерства з НАТО

Україні потрібно зараз отримати комплексний пакет допомоги від Альянсу

Україна та Польща створили спільну робочу групу з питань військово-технічної співпраці. Про це йдеться у протоколі, який підписали міністри оборони двох країн на саміті НАТО у Варшаві, передає "5-й канал".

"Нам потрібно зараз отримати цей комплексний пакет допомоги. Наповнення, якого його формулювалося з великою участю української сторони та з визначенням того, що нам конкретно потрібно, де ми використовуємо чи недокінця використовуємо вже наявну підтримку. Чи нам потрібна якась додаткова підтримка, тому це наша спільна робота. А пакет, а поза тим у нас є думки стосовно того, як могло б розвиватися це партнерство і переходити на додатковий - інший - щабель. Це адекватне відображення дуже серйозної роботи і підняття на інший щабель наших взаємин через те, що такої допомоги НАТО нікому ще не давало", - заявила віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, глава держави Петро Порошенко констатував, що Україна отримала повну підтримку на саміті, яка була продемонстрована усіма країнами Альянсу, включаючи учасників "Нормандського формату" – Німеччиною і Францією.

Попередній матеріал
Президент Польщі відвідає Україну на запрошення Порошенка
Наступний матеріал
Стало відомо, де проходитиме саміт НАТО у 2017 році

Порошенко: Україна і НАТО запускають процес, що поглибить "особливе партнерство"

Порошенко на саміті НАТО: необхідно запустити програму з деокупації Криму

Підсумкова декларація саміту: НАТО посилить підтримку України, від РФ чекає повернення до адекватності

2-й день саміту НАТО: Порошенко провів серію зустрічей зі світовими лідерами