2-й день саміту НАТО: Порошенко провів серію зустрічей зі світовими лідерами

Президент закликав голландську сторону ухвалити відповідальне рішення щодо Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом

Перед початком засідання комісії Україна-НАТО Петро Порошенко провів двосторонні зустрічі. Зокрема, поспілкувався з Президентом країни-господаря саміту Анджеєм Дудою, передає "5 канал".

Посол України в Польщі Андрій Дещиця повідомив, що зустріч двох чільників країн підтвердила стратегічний характер і перспективи відносин України та Польщі.

Раніше глава держави провів переговори з прем'єр-міністрами Італії та Нідерландів.

На відданості Італії у питанні збереження санкцій проти Росії наголосив під час зустрічі з Петром Порошенком прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці. Зі свого боку Президент України проінформував про погіршення безпекової ситуації на Донбасі.

Співрозмовники скоординували позиції перед сьогоднішньою зустріччю Великої п'ятірки - Україна за участі лідерів США, Німеччини, Франції, Великої Британії та Італії. Серед іншого Маттео Ренці подякував за віднайдені українськими правоохоронцями мистецькі шедеври, викрадені з музею у Вероні.

На зустрічі з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте - Президент закликав голландську сторону ухвалити відповідальне рішення щодо Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Нагадаємо, на консультативному референдумі у Нідерландах 6 квітня більшість виборців проголосували проти Угоди про асоціацію України з ЄС. Серед іншого співрозмовники скоординували подальші кроки щодо розслідування катастрофи літака рейсу МН-17, збитого російськими бойовиками у липні 2014 року.

/
/
/
/

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Питання координації євроатлантичної координації" (№296/2016), яким утворив Комісію з питань координації євроатлантичної інтеграції України, як допоміжний орган при главі держави. 

Попередній матеріал
Підсумкова декларація саміту: НАТО посилить підтримку України, від РФ чекає повернення до адекватності
Наступний матеріал
Через КПП "Каланчак" знову пропускають автомобілі - ДПСУ

У Варшаві Порошенко провів переговори з прем'єр-міністром Італії

Порошенко поклав квіти до пам'ятника жертвам Волинської трагедії

Саміт НАТО у Варшаві: Як Порошенко зустрівся з Обамою і Меркель

Саміт НАТО: Порошенко провів зустріч з президентом Фінляндії