Климпуш-Цинцадзе: ООН не врахувала бойовиків "ЛНР/ДНР" при підрахунку кількості терористів у світі

  Фахівці ООН не стали розглядати бойовиків "ЛНР" та "ДНР" як терористів

  Аналітики ООН, які нарахували у світі близько 30 тисяч діючих терористів у більш ніж 100 країнах світу, не врахували терористів, що ведуть гібридну війну проти України на Донбасі. Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає видання ZN.UA.

  Як зазначила віце-прем'єр у ході відкриття активної фази військово-морських навчань Sea Breeze 2016, у звіті ООН про терористичні загрози не враховуються також держави, що спонсорують тероризм.

  "На жаль, у цьому звіті, напевно, не враховані всі ті терористи, всі ті представники терористичних організацій, яким ми повинні протидіяти на Сході нашої країни. На жаль, у цьому списку не згадуються і ті держави, які є спонсорами цих терористів і маніпулюють діями терористів", – зазначила вона.

  Нагадаємо, як повідомила Ірина Геращенко, окупанти не дозволили координатору ОБСЄ зустрітися із заручниками. У місії ОБСЄ говорять про агресію з боку бойовиків до незалежних спостерігачів.

  Попередній матеріал
  МОК не наважився накласти повну заборону на участь РФ у Олімпіаді
  Наступний матеріал
  Літак без палива Solar Impulse завершує навколосвітню подорож

  Геращенко: Окупанти не дозволили координатору ОБСЄ зустрітися із заручниками

  У вітчизняному МЗС прокоментували доповідь ООН щодо злочинів окупантів на Донбасі