Віталій Кличко
Віталій Кличко Facebook / Виталий Кличко

Торги за посаду: Кличко звинуватив Офіс президента Зеленського у політичній корупції

Читайте по-русски
Столичний голова заявив, що обшуки на комунальних підприємства – не мають нічого спільного з боротьбою проти корупції

Політичну корупцію закидає Офісу президента міський голова Києва Віталій Кличко. Так він розцінює нещодавні обшуки на комунальних підприємствах столиці. Про це заявив під час виступу на форумі "Демократія в дії".

Віталій Кличко переконаний: обшуки – ніщо інше, як вирішення власних політичних питань під гаслами боротьби з корупцією. Пояснив, що з 2015 року міська влада провела майже 4 сотні внутрішніх перевірок та аудитів. Корупціонерів звільнили, матеріали передали правоохоронцям, а там чомусь про них згадали лиш тепер. Також Кличко припускає, обшуки на комунальних підприємствах могли відбуватися в обмін на посаду голови новоствореного Бюро економічної безпеки.

"Коли голові Державної фіскальної служби, що підлягає розформуванню, обіцяють посаду голови нового органу Бюро з економічної безпеки в обмін на масові обшуки в органах Київської влади – це політична корупція. Коли ми передавали результати перевірок, сподівалися на ефективну співпрацю. Але коли Київ отримав серію обшуків, що мали на меті паралізувати роботу ключових служб міста, – це не співпраця, а політичний тиск!", – наголосив міський голова Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, минулого місяця до столичної адміністрації завітали працівники ДБР. Цього разу через незаконну забудову поблизу Києво-Печерської лаври. Слідчі дії проводили у двох департаментах КМДА: з питань державного архітектурно-будівельного контролю та з питань реєстрації. Раніше слідчі вручили підозри 11 посадовцям. 18 ж травня навідалися до будинку, в якому мешкає очільник Києва Віталій Кличко. Згодом у СБУ заявили, що проводили обшуки в межах справи, що не має стосунку до міського голови.

Попередній матеріал
Нова "Леді Ліберті" для США: у Франції виготовили зменшену копію головного символу Нью-Йорка
Наступний матеріал
Саміт у Женеві, розмова Зеленського і Байдена, Nord Stream 2 – Лана Зеркаль у ток-шоу "Дійові особи"
Loading...

Кличко не виключив зростання вартості проїзду у громадському транспорті цього року

Туск до членів партії "ЄС": "Безпекові загрози – поведінка РФ, посилення режимів Путіна і Лукашенка – потребують солідарних рішень"

Кличко розповів, скільки столичних об'єктів культурної спадщини перебувають у критичному стані

"Мені постійно погрожують": Кличко заявив про тиск на нього з боку Офісу президента

Заступник Кличка подає до суду на Арахамію та Верещук через наклеп

До кінця року запустимо автосполучення Подільсько-Воскресенським мостом – Кличко