З'їзд "ЄС"
З'їзд "ЄС" eurosolidarity.org

Туск до членів партії "ЄС": "Безпекові загрози – поведінка РФ, посилення режимів Путіна і Лукашенка – потребують солідарних рішень"

  Читайте по-русски
  Проєвропейські сили мають зробити все для незворотності України на європейському шляху розвитку, наголосив міський голова Києва

  Більш як тисяча делегатів політсили "Європейська солідарність" із усієї України зібралися на Арт-заводі Платформа в Києві. Учасників з'їзду у спеціальному листі привітав президент Європейської народної партії Дональд Туск, повідомляє прес-служба "ЄС".

  "Від імені ЄНП я радий вітати делегатів нашої сестринської партії "Європейська солідарність" і передати слова подяки за ваші щирі зусилля в розбудові європейської, демократичної, незалежної України. Сьогодні і Україна, і ЄС переживають період складних системних викликів – від коронавірусної пандемії, яка змінила наше життя, вразила наші економіки та соціальні системи, до безпекових загроз – агресивної поведінки Росії, посилення авторитарних режимів Путіна та Лукашенка. Ці проблеми важкі і потребують потужних, ефективних, а головне – солідарних відповідей. І пошук цих відповідей – наше спільне завдання", – переконаний Дональд Туск.

  "Будьте певні, що ЄС, а головне – представники нашої найвпливовішої політичної родини Європейської народної партії незмінно підтримують український народ у вашій боротьбі за суверенітет, територіальну цілісність і європейське майбутнє. Ми вдячні "Європейській солідарності" та її керівництву за збереження лідерства у просуванні демократичного та європейського порядку денного в українському політичному і суспільному житті, за просування наших спільних європейських цінностей та активну роль у діяльності родини ЄНП. Дорогі учасники з’їзду, я бажаю вам плідної роботи, змістовних дискусій, світлих ідей, які зміцнять ваші позиції у політичному житті України і сприятимуть процвітанню держави через інтеграцію до ЄС і безпеці через інтеграцію до НАТО. Ви можете завжди розраховувати на підтримку ЄНП в цій складній боротьбі за наше спільне майбутнє. Я залишаюся твердо переконаним, що немає Європи без України", – йдеться у привітанні керманича Європейської народної партії.

  Український письменник і перекладач Юрій Андрухович наголосив: "Діалог із владою в Україні – не така проста штука, і наша історія небагато таких періодів знала. Але він був, і був дуже продуктивний. Це відбивалося і на тому загальному суспільному нерві, суспільному настрої, який формував волонтерський рух, добровольчі батальйони. Який також формував особливу культурно-мистецьку активність – виникнення нових фестивалів, загалом мистецьких проєктів. Великий стрибок угору і вперед у книго-видавничій справі, звичайно, кінематограф. На сьогодні цього діалогу просто немає. Тому що влада в Україні його уникає. Вона виходить із тих навиків, якими володіє, а це навики телевізійного шоу-бізнесу. Взаємодія із владою, яка була можливою і навіть бажаною в попередній політичній каденції, на сьогодні фактично зупинена. Але слід весь час бути напоготові, тому що серіал передбачає дуже несподівані ходи. Таким несподіваним ходом може бути щось таке, що ми прокинемося завтра в іншій країні. Тому засинати не можна, і весь час треба стежити і бути напоготові".

  Крім того, міський голова Києва Віталій Кличко сказав у відеозверненні: "Сьогодні всі проєвропейські сили мають зробити все для незворотності України на європейському шляху розвитку. Бо майбутнє нашої держави – у великій європейській родині. І український народ свій вибір зробив. Ми повинні бути сильними і наполегливими, щоб побудувати успішну, заможну і європейську Україну. Хоч як би було складно, наша держава не повинна втратити шанс на демократичне і вільне майбутнє. Вірте в себе. Вірте в Україну", – сказав Кличко у відеозверненні.

  Попередній матеріал
  У Великій Британії можуть відтермінувати скасування локдауну – причина
  Наступний матеріал
  "Україна на всі 100%": Порошенко презентував план розвитку європейської держави
  Loading...