Голодомор
Голодомор Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

Хотіли зірвати визнання Голодомору геноцидом: російські пранкери атакували чиновників США – посол

  За словами дипломата, частина губернаторів дала згоду на переговори з людиною, яка видавала себе за посла

  Посол України в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий стикнувся з масованою атакою пранкерів, що телефонують політикам від його імені.

  Про це він розповів на зустрічі з українськими журналістами у Вашингтоні, повідомляє "Європейська правда". За його словами, атака почалася останніми днями.

  "Буквально вчора нібито від мого імені і нібито за дорученням Президента України надійшло звернення до майже всіх губернаторів – запит на телефонну розмову", – розповів він.

  За словами посла, частина губернаторів дала згоду на переговори із людиною, яка видавала себе за посла. Декілька переговорів відбулося до того, як посольство отримало інформацію про цей інцидент. Це дало змогу дізнатися про тематику, яка цікавила пранкерів, та про перебіг розмови.

  "Ця людина каже, що є дві підстави для розмови. Одна – економічна співпраця і туризм, і друга тема – щодо Голодомору. І після вступу та загальних фраз про економіку звертається (до губернатора), мовляв, пам’ятаєте, я вас просив (про визнання Голодомору геноцидом на рівні штату)? Так от, це не на часі, давайте перенесемо", – розповів Чалий.

  "Очевидно реальна тема – це Голодомор", – додав посол.

  За його словами, посольство повідомило всіх губернаторів про небезпеку фейкових дзвінків, після чого атака почалася на мерів і конгресменів. За словами посла, ініціаторами цих фейкових переговорів є "добре відомі російські пранкери", які вже вчиняли низку провокацій проти України в США, в тому числі – розігравши міністра енергетики Ріка Перрі. Як відомо, цей розіграш здійснили у 2017 році пранкери з РФ, відомі як Вован і Лексус.

  Нагадаємо, 4 жовтня Сенат США ухвалив двопартійну резолюцію, яка стала першим в історії правовим актом Конгресу США, де Голодомор 1932-1933 років визнано геноцидом українського народу. 

  Попередній матеріал
  Омелян описав маршрут Пан'європейської залізниці: колія пролягатиме через 3 міста
  Наступний матеріал
  Ворог вчинив чергову провокацію на ділянці розведення сторін у Станиці Луганській: що відомо

  Розірвання ядерної угоди між США та РФ: реакція на дії Кремля чи загроза світовій рівновазі

  США передали Росії список претензій щодо невиконання ракетного договору – Лавров

  "Не грайте зі мною": Трамп хоче створити новий ядерний арсенал для тиску на РФ та Китай

  Газовий популізм: як Тимошенко знижуватиме тарифи на тепло – "БлогПост"

  США розірвуть ядерну угоду з Росією – Трамп

  У США відкрили першу кримінальну справу щодо росіянки через втручання в майбутні вибори