Фото із відкритих джерел

Керівництво НАТО готує нову концепцію у відповідь на загрозу гібридної війни

  Аналізуватимуть не тільки дані розвідки, а й інформацію з інтернету, дипломатичних джерел, аналітичних центрів, дослідних інститутів та місцевих жителів

  Керівництво НАТО готує нову концепцію, яка дозволить швидше реагувати на такі загрози, як гібридна війна, пише Financial Times.

  "Зараз ми зіштовхуємось зі сценаріями, коли початок кризи непомітний, із гібридними сценаріями, де діють недержавні і приховані сили", - сказав верховний головнокомандувач із трансформації сил НАТО Дені Мерсьє.

  З його слів, міністри країн-членів проводять обговорення на основі подібних сценаріїв і розігрують план своїх дій із координації сил альянсу в конкретних умовах.

  "(Військове командування - ред.) розробляє для подання НАТО нову концепцію, яка буде заснована на первинній стратегічній оцінці подій, що розгортаються, на основі не засекреченої інформації", - розповів Мерсьє.

  Крім того, аналізуватимуть не тільки дані військової розвідки, а й інформацію з мережі інтернет, дипломатичних джерел, аналітичних центрів, дослідних інститутів і місцевих жителів. Усе це, на його думку, дозволить значно швидше ухвалювати рішення.

  Нагадаємо, міністр Військово-повітряних сил США Дебора Джеймс назвала Росію "загрозою номер один" для Сполучених Штатів.

  Попередній матеріал
  Міністр ВПС США: Росія - загроза номер один
  Наступний матеріал
  Спостерігачі СЦКК зафіксували використання бойовиками реактивних установок "Град-П"
  Теги:
  Loading...

  Міністр ВПС США: Росія - загроза номер один

  На Одещині під час популярного фестивалю ураган вбив людину

  Стрілянина на "Чонгарі": нетерплячий водій спровокував прикордонників

  "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за напад на поліцейських у Бельгії