ПРООН 5.ua

ПРООН не має доказів технічних несправностей системи е-декларування

  Програма розвитку ООН заявляє, що досі ані Держспецзв’язок, ані НАЗК не подали відповідної інформації

  Керівництво Програми розвитку ООН в Україні вимагає від Держспецзв’язку і НАЗК опублікувати дані щодо анонсованих технічних проблем із системою електронного декларування. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив керівник проекту "Прозорість та доброчесність публічного сектора" ПРООН в Україні Іван Пресняков, передає "Укрінформ".

  "Ми цих проблем не бачили, і досі ні Держспецзв’язок, ні НАЗК нам досі не надали жодних свідчень того, що продукт, за який ми заплатили гроші, має якісь технічні вади", – зазначив він.

  Крім того, експерт наголосив, що відповідні дані треба оприлюднити і для широкого загалу для того, щоб була можливість їх всебічного обговорення.

  "Як тільки цей документ стане публічним, то, по-перше, відсіються всі страхи та спекуляції щодо роботи системи, а, по-друге, можна буде випрацювати швидкий план для подолання проблем впродовж кількох днів", – прокоментував Пресняков.

  Як заявляв представник компанії Transparency International в ефірі "5 каналу", немає жодних технічних перепон для сертифікації системи е-декларування. 

  Нагадаємо, 16 серпня директор компанії "Міранда", що є розробником програмного забезпечення для системи електронного декларування, Юрій Новіков заявив, що розробник виконав свою роботу на всі 100%. Таким чином він спростував заяви про готовність системи лише на 60%. 

  Як повідомлялося, на думку представника ПРООН, Держспецзв’язок не мав підстав для відмови у сертифікації системи е-декларування.

  Попередній матеріал
  Ще одна перемога в Ріо: українець Бондаренко завоював бронзу зі стрибків у висоту
  Наступний матеріал
  Посол України у ФРН: Росія може здійснити нове "фатальне" вторгнення з території анексованого Криму
  Теги:
  Loading...

  У Transparency International заявили про можливість вибіркового підходу до е-декларацій посадовців

  Експерт: немає жодних технічних перепон для сертифікації системи е-декларування

  Transparency International: електронну декларацію наразі не подав жоден чиновник топ-рівня

  Відкласти запуск реєстрів е-декларування наказала голова НАЗК – розробник ПЗ