Віктор Назаров
Віктор Назаров 5 канал

Катастрофа літака Іл-76: Верховний Суд переніс розгляд касації у справі Назарова – причини

Читайте по-русски
Сторона обвинувачення та захисту задоволені перебігом засідання

Катастрофа літака ІЛ-76. Касацію у справі генерал-майора Віктора Назарова Верховний Суд розглядатиме завтра. Засідання перенесли на 10-ту ранку. Чому – знає кореспондентка "5 каналу" Маргарита Варадовська.

Засідання перенесли на завтра через те, що робочий день Верховного Суду вже закінчився, саме ж засідання тривало з 11-ї ранку. Спочатку заслухали сторону захисту – Віктора Назарова та його адвоката. Вони розповідали про зміст касаційної скарги та про порушення процесуального кодексу під час засідань судів першої та другої інстанції. Зокрема, наголошували, що Назаров не знав про наявність у терористів ПЗРК для збиття літаків, тобто не знав про небезпеку для українських військових.

Також адвокат приділив велику увагу тому, що вирок, який оголосили на досудовому слідстві, звучав так: злочин через необережність. А от вирок, встановлений судом, звучить по-іншому – злочин з непрямим умислом. У цьому захист вбачають розбіжності та не розуміють, чому так сталося. 

Сторона обвинувачення зазначає, що вирок не є чимось новим і вже був відомий у судових справах. Його називають вироком змішаної форми. Також зазначають, що свідки вказували, що Назаров знав про небезпеку для літака. А аргументи захисту сторона обвинувачення називає перекручуванням фактів. 

Після засідання журналісти дізналися, що обидві сторони задоволені його ходом, адже вважають, що саме касаційний суд хоче з'ясувати всі обставини і переконатися в його правильності. Завтра і захист, і обвинувачення сподіваються на справедливе рішення.

Маргарита Варадовська, "5 канал"

Попередній матеріал
"Микола Чаус був під дією психотропних речовин": адвокат про відеозвернення колишнього судді
Наступний матеріал
На розкладачках під деревами: в Індії обладнують лікарні просто неба
Loading...

Катастрофа літака Іл-76: суд зупинив виконання вироку генерал-майору Назарову

"У російському Генштабі потирають руки": Порошенко про справу генерала Назарова

Генерала Назарова засудили до 7 років ув'язнення: реакція захисту та обвинувачення

Збиття Іл-76: суд завершив дебати у справі генерала Назарова

День пам'яті захисників України: збиття Іл-76 під Луганськом – спогади батьків загиблих десантників

Суд Дніпра розглядає апеляцію в справі генерала Назарова: з'явилися висновки повторної експертизи