Уряд хвилина мовчання
Уряд хвилина мовчання kmu.gov.ua

Катастрофа АН-26: щоб ідентифікувати тіла, доведеться робити тест ДНК

Читайте по-русски
Поховання загиблих відбудеться лише за кілька тижнів

Голова держкомісії, що з'ясовує обставини трагедії на Харківщині, заявив, що говорити про поховання загиблих військовослужбовців можна буде лише за кілька тижнів. Про це він сказав під час звіту голові уряду Денисові Шмигалю, передає "5 канал".

Уруський сказав, що тіла загиблих обгорілі та знівечені, тому доведеться робити тест ДНК.

Наразі вилучено усі документи щодо авіакатастрофи, на їхній основі проводитимуться слідчі дії. Віцепрем'єр-міністр відзвітував, що зранку комісія працює у повному складі, контакт між її членами налагоджено швидко задля якомога швидшого отримання результатів розслідування.

У першу чергу ведуться роботи спрямовані на пошук тіл загиблих та ідентифікацію українських військових. Чорні скрині знаходяться в хвостовій частині літака, нині доступу до них немає. Аналізом чорних скринь та бортових самописців спеціалісти державної служби надзвичайних ситуацій зможуть зайнятися, коли буде закінчено роботу з тілами загиблих.

"Тіла знаходяться у вкрай понівеченому стані, практично всі вони обгорілі і на сьогоднішній момент ідентифікацію жодного тіла здійснити не вдалося. Потрібно робити експертизу ДНК, що потребуватиме додаткового часу, за словами експертів це займе приблизно від 2 до 3 тижнів часу, тільки після цього можна буде говорити про здійснення процедур поховання наших бійців. Як тільки буде закінчена робота з тілами загиблих представники ДСНС зможуть дістатися до чорних скринь та до бортових самописців", – сказав Уруський.

Нагадаємо, у містечку Чугуєв, що на Харківщині, сталася авіатроща. Літак упав і одразу загорівся. Окрім екіпажу на борту літака перебували курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗС України. 

Також, на борту військового літака на момент авіакатастрофи перебувало 27 людей. За попередньою інформацією, їх мало бути 28, але одного курсанта не допустили до польоту. Його на борту не було.

Попередній матеріал
Зеленський доручив припинити польоти на АН-26 до кінця розслідування
Наступний матеріал
Приспущені прапори, люди несуть квіти: загиблих у катастрофі Ан-26 вшановують у Харкові – включення
Loading...

Пілот АН-26 знав аеродром, як свої п'ять пальців – Геращенко розповів нові подробиці про авіатрощу на Харківщині – фото

Авіакатастрофа літака АН-26: світові лідери вислови співчуття Україні

Президент оголосив 26 вересня національним Днем жалоби через авіатрощу біля Чугуєва

Курсанта, який вижив після авіакатастрофи вивели із шокового стану – він може давати покази

Катастрофа літака на Харківщині: усі подробиці трагедії та коментарі очевидців

У лікарні помер курсант, який вижив у авіакатастрофі літака АН–26