Університет Кожедуба
Університет Кожедуба suspilne.media

Приспущені прапори, люди несуть квіти: загиблих у катастрофі Ан-26 вшановують у Харкові – включення

Читайте по-русски
Загиблий в лікарні хлопець боровся за своє життя до останнього

Харків'яни вшановують загиблих у авіаторощі в Чугуєві. Приспущені прапори, люди несуть квіти до університету, де вчилися загиблі курсанти. На місці побували журналісти "5 каналу".

Кореспонденти змогли поспілкуватися з лікарем швидкої невідкладної допомоги. Стало відомо що о 10:30 помер один з двох курсантів, його було доставлено вчора у 23:30 до Харківської міської лікарні невідкладної допомоги у важкому стані. За словами лікарів, хлопець боровся до останнього, але, на жаль, його травми виявилися несумісними з життям – хлопець помер. Не встигла з ним попрощатись і мати.

"О 23:30 поступив хворий з місця трощі літака з масштабами травм 95% опіків полум'ям. З них глибокого – 90%. Подібна травма викликає декомпенсацію всіх органів і систем. Не було жодної системи й органа, який би не вразило в цьому випадку. Діагноз звучить так – декомпенсований опіковий шок. Це була дійсно позамежна ситуація", – сказав черговий лікар опікового відділення Юрій Колеснік. 

Через катастрофу приспущені прапори та траурні стрічки на самому університеті повітряних сил. Туди зранку люди приносять квіти які укладаються перед входом

Є і прості харків'яни, які приходили туди, є також і друзі або знайомі тих, хто загинув, родичі, а також колишні викладачі курсантів.

"Це ВУЗ який готує еліту, авіаційну еліту України і це єдиний вуз в Україні який готує військових льотчиків і це непоправна втрата те, що сталося", – каже колишня викладачка Галина Куц.

Варто нагадати, що пошуково-рятувальна операція завершилася, але слідчі дії на місці катастрофи продовжуються. 

Попереду ще визначення ДНК за якими саме можна бути дізнатися хто ж таки загинув. І тільки тоді можна буде говорити про конкретні імена. 

Оксана Нечепоренко, "5 канал"

Попередній матеріал
Катастрофа АН-26: щоб ідентифікувати тіла, доведеться робити тест ДНК
Наступний матеріал
В Умані виборча комісія зняла з виборів діючого міського голову, зареєструвавши кандидатами двох клонів-двійників – Цебрій
Loading...

Пілот АН-26 знав аеродром, як свої п'ять пальців – Геращенко розповів нові подробиці про авіатрощу на Харківщині – фото

Президент оголосив 26 вересня національним Днем жалоби через авіатрощу біля Чугуєва

На Харківщині упав і загорівся літак: є загиблі та травмовані