5 канал

Касько прокоментував сьогоднішній допит у ГПУ

У назві кримінального провадження йдеться про зловживання службовим становищем посадовими особами Мін'юсту – в Мін'юсті я ніколи не працював, зазначив Касько

Справи щодо Пшонки закриваються, а я третій раз на тиждень ходжу на допит у Генеральну прокуратуру – так в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" прокоментував сьогоднішній візит до ГПУ на допит колишній заступник генерального прокурора України Віталій Касько.

"У кількості кримінальних справ, які порушила щодо мене Генеральна прокуратура, я вже заплутався, тому я скажу, що вона входить до десятки, а яка саме, по ліку важко сказати. А з якого приводу – теж важко прокоментувати, тому що навіть у назві цього кримінального провадження йдеться про зловживання службовим становищем посадовими особами Мін'юсту. У Мін'юсті я ніколи не працював, із суті допиту також не зрозумів, за великим рахунком, для чого мене викликали", – сказав він.

Касько наголосив: "Справи щодо Пшонки закриваються, а я третій раз на тиждень ходжу на допит в Генеральну прокуратуру, не розуміючи взагалі з якого приводу".

Нагадаємо, раніше ГПУ оголосила екс-заступнику генпрокурора Віталію Каську про підозру за статтею шахрайство в особливо великих розмірах та у використанні завідомо підробленого документа. Йдеться про махінації зі службовим житлом. Суд обрав Каську запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Як повідомляв 5.ua, Генпрокуратура була змушена призупинити досудове слідство у справах екс-генпрокурора Віктора Пшонки, його заступника Рената Кузьміна, колишнього голови СБУ Олександра Якименка і екс-чільника НБУ Ігоря Соркіна, які перебувають у розшуку. Головний слідчий управління ГПУ Сергій Горбатюк у зв'язку з цим нагадав, що за законом досудове слідство може тривати лише рік, а якщо людина перебуває в розшуку, то цей період не зараховується до річного терміну в разі зупинення досудового слідства.

Попередній матеріал
"Антонов" опублікував відео польоту Ан-178 із новим двигуном
Наступний матеріал
Касько: Хто б не був генпрокурором, важливо, щоб він міг сказати "ні" депутатам, прем'єру і Президенту
Теги:
Loading...
Касько вийшов із ГПУ після допиту

Касько вийшов із ГПУ після допиту

Касько розповів про квартири, через які його переслідує ГПУ

Касько розповів про квартири, через які його переслідує ГПУ

Касько після допиту в ГПУ: Мене дуже хочуть запроторити у в'язницю

Касько після допиту в ГПУ: Мене дуже хочуть запроторити у в'язницю

Касько прибув на допит в ГПУ

Касько прибув на допит в ГПУ

Касько: НАБУ не бачить підстав для підозри щодо квартир

Касько: НАБУ не бачить підстав для підозри щодо квартир

5 канал - трансляція наживо