Фото Андрія Кравченка

Кабмін звільнив керівників "Укрспирту" та Держспоживслужби – Милованов

  Читайте по-русски
  На всі зазначені посади будуть оголошені відкриті конкурси

  Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Кабмін на засіданні 23 жовтня звільнив голову Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапу, виконувача обов'язків директора ДП "Укрспирт" Юрія Лучечка та відсторонив від роботи голову правління ПАТ "Аграрний фонд України" Андрія Радченка.

  "Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. За своїм бажанням пішов Володимир Лапа. Я Володимира дуже поважаю і навіть пропонував у свій час стати заступником одного з напрямків", – йдеться у тексті повідомлення.

  Крім того, звільнено з посади першого заступника голови Держпродспоживслужби Андрія Жука. Тимчасово виконувачкою обов'язків голови Держпродспоживслужби призначено Ольгу Шевченко, яка до цього була заступником голови служби та три роки очолювала Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби.

  Милованов зазначив, що Кабмін також звільнив виконувача обов'язків директора ДП "Укрспирт" Юрія Лучечка та призначив на цю посаду Сергія Блескуна, який нещодавно став радником міністра економіки з питань спиртової галузі.

  Блескун до цього працював у ТОВ "Компанія Май Україна". Також у різні роки він був заступником директора ДП "Укрспирт", очолював "Будинок марочних коньяків Таврія" та займав пост комерційного директора компанії Nemiroff.

  Кабмін на своєму засіданні вирішив відсторонити від роботи голову правління ПАТ "Аграрний фонд України" Андрія Радченка. "А фонд взагалі потрібно закрити. Агрогалузь знає правду", – написав Милованов.

  Міністр економіки додав, що на всі зазначені посади будуть оголошені відкриті конкурси.

  Як повідомляв 5.UA, Кабінет Міністрів збільшив розмір базової норми плати за житлово-комунальні послуги для одержувачів субсидій із 15 до 20% із середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. Про це йдеться у постанові уряду № 878 від 20 жовтня. 

  Попередній матеріал
  У Києві видавництво "Горобець" презентувало факсимільні середньовічні видання – подробиці
  Наступний матеріал
  Легалізація грального бізнесу в Україні: Рада оприлюднила законопроєкт
  Loading...

  Перенесення робочих днів у 2020-му році: Кабмін прийняв рішення

  Водії зможуть лишати посвідчення вдома: Кабмін запустить мобільний додаток для смартфонів

  Підсумки засідання Кабміну – трансляція брифінгу

  Кабмін збільшив вартість комунальних послуг для отримувачів субсидій – на скільки

  Макроекономічний прогноз на 2020 рік: брифінг Тимофія Милованова – відео

  Кабмін спростив призначення субсидій для деяких категорій українців – кому саме