ДФС
ДФС ZN.ua

Кабмін затвердив поділ ДФС на 2 окремих відомства

Це важливий крок на шляху до побудови якісної системи адміністрування податків і зборів, переконані урядовці

У вівторок, 18 грудня, уряд схвалив постанову про реорганізацію ДФС, тобто її поділ на Державну податкову і Державну митну служби як окремі центральні органи виконавчої влади. Про таке повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Проект постанови передбачає поділ ДФС на Державну податкову службу (до складу якої входитимуть підрозділи податкової міліції) і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади. Кабінет Міністрів спрямовуватиме та координуватиме діяльність цих служб через міністра фінансів України", – зазначається у повідомленні.

У відомстві пояснюють: для реорганізації ДФС буде створено спеціальну комісію, яку очолить заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

"Поділ ДФС на дві служби є важливим кроком на шляху до побудови якісної системи адміністрування податків і зборів. Реформа ДФС створить підґрунтя для демілітаризації податкових органів, покращить якість сервісів, які надаються платникам податків, підвищить прозорість та підзвітність роботи податкових та митних органів", – переконаний заступник голови Мінфіну.

Конкурс на керівників Державної податкової і Державної митної служб планують провести впродовж 3 місяців.

Дивіться також фотогалерею:

Ціна питання: Як митники наживалися на пропуску в Україну автівок на іноземних номерах – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Диверсія від екс-СБУшника: на Харківщині під залізничну колію заклали вибухівку
Наступний матеріал
#Кендзьор: "Томос. Від ідеї Віктора Ющенка до тріумфу Петра Порошенка і України" – відео
Loading...