Оксана Маркарова
Оксана Маркарова Twitter / Кабмін України

ДФС розділять на митницю та податкову – глава Мінфіну

  Завдання, які стоять перед податковою і митницею – різні, тому і працювати вони мають окремо

  План реформи Державної фіскальної служби передбачає її поділ із митницею. Про таке розповіла в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова, передає видання LIGA.net.

  "У що я вірю як у реалістичний план? У виділення окремих напрямків. Завдання, які стоять перед податковою і митницею – різні. Тому перше, що потрібно, – це розділити на окремі напрямки і чітко вибудувати пріоритети", – повідомила Маркарова.

  Також голова Мінфіну заявила про наміри скоротити чисельність цих структур, одночасно підвищивши їх ефективність.

  "Десь, як на митницях, потрібно буде збільшувати кількість працівників, десь, як у податковій міліції, зменшувати чисельно, але підсилювати аналітично. Я не знаю, скільки в мене є часу на цій посаді. Але якщо зробити реалістичний план, який можна розписати на конкретні етапи, то за цим планом можна рухатися", – переконана співрозмовниця.

  При цьому вона зазначила, що конкурс на очільника ДФС відкладається.

  "Конкурс відкладається ненадовго, враховуючи, що я хотіла би якомога швидше затвердити цю концепцію реформи, а тоді вже оголосити конкурси на голову і податкової, і митниці", – прокоментувала Маркарова.

   

  Попередній матеріал
  "БлогПост": Блогери "розкладуть" по поличках першого заступника голови фракції "Народний фронт" у п’ятничному форматі HATE NIGHT SHOW
  Наступний матеріал
  Бійці ООС ліквідували одного та поранили 7 бойовиків