mirtepla.in.ua

Кабмін ухвалив стратегію реформування держуправління на 2016-2020 роки

  Реформування здійснюватиме Координаційна рада з питань реформування державного управління

  Кабінет міністрів України схвалив Стратегію реформування державного управління України на 2016-2020 роки. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну, передає Укрінформ.

  "Стратегія передбачає перерозподіл компетенції між Кабміном, Секретаріатом Кабміну, міністерствами. Основна ідеологія - перехід від фрагментарного планування до здійснення реформаторських дій планомірним порядком і відповідно до забезпечення сталого розвитку держави", - сказала віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Також вона повідомила, що координацію реформування здійснюватиме Координаційна рада з питань реформування державного управління, яка була утворена 18 травня 2016 року. Ця Рада забезпечить розподіл обов'язків, повідомила Климпуш-Цинцадзе.

  Метою реформування державного управління є визначення та посилення загальної управлінської та адміністративної спроможності державного апарату на основі принципів належного врядування та кращого досвіду країн-членів ЄС, перетворення його на ефективний інструмент безперервного і стійкого розвитку держави, а також задоволення потреб громадян України.

  Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України затвердив проект бюджетної резолюції на 2017 рік, що передбачає прогноз дефіциту бюджету на рівні 3% ВВП, граничного розміру держборгу 66% ВВП і курсу гривні 27,2 грн за долар. 

  Попередній матеріал
  Міжнародна коаліція знищила групу бойовиків "ІДІЛ" у Сирії
  Наступний матеріал
  Щоб зупинити Росію, потрібно дотримуватись певної стратегії - Шидлюх

  "Батьківщина" позивається проти Кабміну та Нацкомісії через підвищення тарифів для населення

  Кабмін затвердив стратегію реформування держуправління на 2016-2020 роки

  Кабмін виділив ЦВК 7,35 млн грн на довибори в парламент

  У Кабміні розповіли куди спрямують надані США $220 млн