Фото Андрія Кравченка

Кабмін затвердив стратегію реформування держуправління на 2016-2020 роки

  Кабінет міністрів України на засіданні в п'ятницю затвердив стратегію реформування державного управління на 2016-2020 роки і план її реалізації

  Концепція охоплює тільки питання діяльності центральних органів виконавчої влади та місцевих державних адміністрацій у частині державної служби, але не органи місцевого самоврядування, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Пропоную підтримати цю пропозицію і запустити процес реформування держуправління", - заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  За її словами, стратегія передбачає, як короткострокові, так і довгострокові завдання, до таких належить, наприклад, реформа системи органів державної влади.

  Віце-прем'єр зазначила, що концепція визначає рамки реформування державного управління та основні принципи такої реформи. "Ця стратегія і план заходів встановлюють рамки, а кожен керівник відомства визначає принципи реалізації реформи", - сказала вона.

  Клімпуш-Цинцадзе підкреслила, що концепція схвалена Європейським Союзом, який готовий надати Україні допомогу в її реалізації.

  Віце-прем'єр додала, що стратегія передбачає необхідність її регулярного перегляду, виходячи з результатів реалізації. Відповідальним за реалізацію цієї концепції є Кабмін та сама Клімпуш-Цинцадзе.

  Нагадаємо, сьогодні, 24 червня, під час засідання Кабміну Гройсман дав тиждень на формування правильних цін на вугілля.

  Попередній матеріал
  Інформаційний "Бастіон": в Україні створили консорціум з протидії російській пропаганді
  Наступний матеріал
  Гонтарева: в результаті очищення банківської системи вкладники втратили 111 млрд грн
  Теги:
  Loading...

  Парламент розширив повноваження органів місцевого самоврядування

  Парламент підтримав закон щодо фінансування адмінпослуг органами місцевого самоврядування