Щоб зупинити Росію, потрібно дотримуватись певної стратегії - Шидлюх

Щоб зупинити Російську Федерацію і щоб вона пішла з української території, потрібно дотримуватись стратегії

Таке в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив полковник, координатор проекту високомобільних груп внутрішніх комунікацій ЗСУ Віктор Шидлюх.

"Для того, щоб зупинити Російську Федерацію, щоб вона пішла з нашої території, потрібно вживати певних стратегічних дій. Однією з стратегічних дій є переконання світового суспільства в тому, що Росія веде підлу, несправедливу війну на нашій території, що потрібно посилювати санкції, потрібно збільшувати інформаційний вплив на Російську Федерацію для того, щоб люди в Росії розуміли хто насправді правий, а хто винуватий", - зазначив полковник.

"На передовій військові не думають, що вони роблять щось не правильно або командування їх підставляє, що не дозволяє використовувати озброєння, ні. Ми там діємо як єдине ціле, і всі розуміють, що вони там роблять. Є певні обмеження і певна державна стратегія, і ми її дотримуємося", - додав він.

Нагадаємо, 23 червня російські окупанти обстріляли 3 населених пункти з САУ та мінометів. Крім того, 22 червня у ГУР повідомили, що окупанти намагаються витіснити сили АТО в районі Авдіївки, Мар'їнки та Новотроїцького. 

Попередній матеріал
Кабмін ухвалив стратегію реформування держуправління на 2016-2020 роки
Наступний матеріал
НБУ: українські банки вперше за останній рік отримали прибуток

Штаб АТО: під Авдіївкою терористи відкрили вогонь з гранатометів, мінометів та САУ

В Адміністрації Президента повідомили про ситуацію на фронті