У Кабміні розповіли куди спрямують надані США $220 млн

Сума $220 млн була підтверджена на зустрічі з віце-президентом Джозефом Байденом

Про це в ефірі "5 каналу" заявив міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

"Сума $220 млн була підтверджена на зустрічі з віце-президентом Джозефом Байденом. Ми говоримо про три ключові напрями, на які спрямовується ця сума. Один із них – це реформа митниці. В першу чергу кошти від США підуть на технічні засоби, які дозволять контролювати і відслідковувати ті контрабандні потоки, які, на жаль, зараз перетинають митницю", – зазначив Саєнко.

"З першочергових речей – наші митники отримають доступ до тих чи інших баз даних, які дозволять нам правильно відслідковувати митну вартість і відповідно правильно оподатковувати той чи інший товар. Друга – це технічні засоби контролю на митниці. Коли митник підходить до машини, дивиться і записує на папір – це дуже важко відстежити. Технічні засоби дозволять в автоматичному режимі відслідковувати, що переміщається. Нова автоматизована система буде в автоматичному режимі буде визначати вартість цього товару", – додав міністр.

Нагадаємо, 14 червня Верхня палата Конгресу США ухвалила законопроект, що визначає бюджет Пентагону на 2017 рік. Відповідно до положень документа, передбачається надання Україні фінансової допомоги на оборонні потреби у розмірі $500 млн.

Попередній матеріал
Бойовики вночі обстріляли Авдіївку – є постраждалі
Наступний матеріал
Саєнко: З вересня почнеться комплексний ремонт доріг по всій країні

Гройсман: У липні до Києва прибуде держсекретар США Керрі

Білий дім анонсував виділення Україні $220 млн на проведення реформ