racurs.ua

Кабмін обрав свого аудитора НАБУ

  Аудитором став екс-суддя Європейського суду

  Кабінет міністрів обрав свого аудитора Національного антикорупційного бюро України. Ним став голова делегації  України в GRECO – органі Ради Європи з антикорупційного моніторингу Михайло Буроменський. Таке рішення озвучив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на позачерговому засіданні уряду, повідомляє УП.

  Прем'єр сказав: "Шляхом обговорення на позачерговому засіданні уряду ми дійшли згоди, що такою кандидатурою може бути кандидат, який подав свою кандидатуру, а саме Буроменський Михайло Всеволодович. Після обговорення питання винесене на розгляд урядовців і прийняте одноголосно".

  Довідка. Михайлу Буроменському – 60 років. Має вчений ступінь доктора юридичних наук, член-кореспондент Національної Академії правових наук України. Суддя ad hoc Європейського суду з прав людини (з вересня 2009 року). Обрали його одностайно з-поміж 12 кандидатів.

  Загалом контролювати діяльність НАБУ мають троє – по одному представнику від уряду, Президента та Верховної Ради. Глава держави свою квоту поки не заповнив. А навколо призначення аудитора НАБУ парламентом спалахнув скандал. Зрештою, в березні обидва кандидати на цю посаду не набрали потрібних голосів. І антикорупційний комітет ради вирішив оголосити новий конкурс.

  Як повідомляв 5.UA, керівник НАБУ Артем Ситник прокоментував ситуацію з призначенням аудитора НАБУ

  Попередній матеріал
  У США помер всесвітньовідомий політолог Збігнєв Бжезинський
  Наступний матеріал
  На Хмельниччині сталася залізнична аварія – постраждали діти
  Loading...

  "Вкрадене після Революції Гідності": у НАБУ розповіли, скільки ДП фігурують нині у справах

  У НАБУ спростовують інформацію про затримання свого співробітника за хабарі

  МОЗ та НАБУ домовилися разом "лікувати корупцію"