Окружний адміністративний суд Києва
Окружний адміністративний суд Києва Сайт Окружного адмінсуду Києва

Із чорними пакетами на вихід: що відомо про обшуки НАБУ в Окружному адмінсуді столиці

На тепер співробітники НАБУ вже покинули приміщення суду і проводять обшуки за місцем проживання Павла Вовка

Від самого ранку в Окружному адміністративному суді Києва тривають слідчі дії – туди приїхали працівники Національного антикорупційного бюро. Подробиці з місця – від кореспондента "5 каналу" Наталки Коцкович.

Натепер співробітники НАБУ вже покинули приміщення суду. Як вдалося з'ясувати "5 каналу", до суду вони прибули о близько 7:00 та пред'явили рішення Галицького районного суду Львова. Обшукувати взялися кабінет голови суду Павла Вовка. Там проводили обшуки близько п'яти годин, після чого почали виносити чорні пакети. Як кажуть працівники суду – з документацією, але конкретно ніхто сказати не може. Оскільки Павла Вовка не було на робочому місці, детективи протягом трьох годин допитували усіх його заступників.

Після обшуків журналістам вдалося поспілкуватися з ними. Заступник Євген Аблов повідомив, що його допитували двічі – у четвер, 25 травня, він спілкувався із правоохоронцями по справі втручання у розгляд справ власне працівників НАБУ, а сьогодні – розшукували чільника суду Вовка. Сам заступник пов'язує ці обшуки з кількома справами, де відповідачем є НАБУ.

У свою чергу, прес-служба Бюро опублікувала коментар щодо обшуків. На сайті відомства йдеться, що слідчі в Окружному адмінсуді Києва працюють у справі про незаконне збагачення голови суду. Стверджують – обшуки за місцем проживання голови установи та у самому Окружному суді здійснюються в межах кримінального провадження від 9 грудня 2016 року, яке відкрили на підставі аналізу електронної декларації чільника суду.

Як повідомляв 5.UA, НАБУ відкрило кримінальну справу проти судді у справі Насірова.

Попередній матеріал
До сліз: що фанат сказав солістці ONUKA в прямому ефірі
Наступний матеріал
Порошенко: Російська анексія Криму та агресія на Донбасі є викликом для всього Чорноморського регіону
Loading...