Борис Санін / Facebook

Окружний адмінсуд Києва обшукують люди із нашивками НАБУ

Самі судді пов'язують дії з тим, що саме тут розглядаються дві справи проти Бюро

Від ранку в Окружному адміністративному суді Києва тривають обшуки. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомляє суддя Борис Санін.

За його словами, люди, які обшукують приміщення, мають нашивки Національного антикорупційного бюро України. Втім, як додав Санін, вони не надали жодних документів, які б засвідчили їхню приналежність до НАБУ та сам дозвіл на обшук. Судді пов'язують такі дії з тим, що саме тут розглядаються дві справи проти Бюро.

"Зараз розглядається справа щодо надання наказу про призначення нового заступника глави, тоді коли в нього є громадянство Росії. І у зв'язку з цим НАБУ приймає заходи, проводить обшуки, компрометує, дискредитує. Я особисто був тільки цього тижня два рази в НАБУ", – стверджує суддя Євгеній Аблов.

Як повідомила прес-служба НАБУ, обшуки проводяться в рамках розслідування кримінальної провадження, зареєстрованого 9 грудня 2016 року на підставі аналізу е-декларації за фактом можливого незаконного збагачення глави Окружного адмінсуду Павла Вовка.

Як повідомляв 5.UA, НАБУ відкрило кримінальну справу проти судді у справі Насірова.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО – трансляцію завершено
Наступний матеріал
Церемонія відкриття Стамбульського парку в Одесі за участі Президента України – відео
Loading...