novynarnia.com

Конкурс у Раду громадського контролю при НАБУ: експерт розповів умови відбору

Сьогодні, 10 травня, НАБУ оголосило конкурс з формування складу Ради громадського контролю при НАБУ

В ефірі "5 каналу" член Ради громадського контролю діяльності НАБУ Роман Бочкала пояснив, для чого потрібна зазначена організація і чим вона займається.

Роман Бочкала зазначив, що ключову роль відіграє рейтингове інтернет-голосування. Саме НАБУ ніяк не впливає на те, хто буде членом, керівником Ради громадського контролю.

"Рада громадського контролю, на відміну від інших структур при міністерствах, має більше повноважень і вона більш незалежна", – пояснив він.

У Раді громадського контролю при НАБУ повинно бути 15 контролерів. Подавати заявки можуть громадські організації з 10 по 19 травня.

Кандидатури для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю подаються громадськими об'єднаннями, статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням та протидією корупції. Громадське об’єднання може подати для участі в конкурсі не більше трьох кандидатур.

"Члени органу зобов'язані бути членами виборчих комісій, обіймати посади детективів, господарчі посади, не обов'язково керівні", – додав Бочкала.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що НАБУ звернулося до іноземних компетентних партнерів з проханням допомогти у розшуку народного депутата Олександра Онищенка.

Попередній матеріал
Призначено в.о. голови Нацполіції Дніпропетровщини
Наступний матеріал
Перша леді України відреагувала на зізнання Президента
Loading...

Політичний експерт: Боротьба з корупцією - процес, який важливіший за результат

МВФ визначив, у якому регіоні Україні найнижчий рівень корупції

НАБУ затримало другого фігуранта у справі екс-нардепа Мартиненка

20 мільярдів збитків на держпідприємствах та майже півсотні справ: НАБУ оприлюднило звіт за два роки роботи