Обшуки в окружному суді
Обшуки в окружному суді 5 канал

Обшуки в Окружному суді столиці: що 5 годин поспіль шукали детективи НАБУ

В Антикорупційному бюро кажуть, що розслідування відкрили за результатами аналізу е-декларації голови суду Павла Вовка

У п'ятницю, 26 травня, п'ять годин поспіль детективи НАБУ проводили обшуки в кабінеті та помешканні голови столичного окружного адміністративного суду Павла Вовка. Вони шукали докази незаконного збагачення служителя Феміди, передає "5 канал". 

Як зазначають в Антикорупційному бюро, провадження відкрили після аналізу електронної декларації Вовка. Самого голови суду на робочому місці під час обшуку не було. Його колеги стверджують: з кабінету слідчі винесли пакети, ймовірно із документами.

"Ці слідчі дії відбувалися у рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за результатами аналізу е-декларації цієї особи (Павла Вовка). Попередня правова кваліфікація – незаконне збагачення. Ця справа була внесена до Єдиного державного реєстру ще у грудні 2016 року. Тому спроби пов’язати з будь-якими іншими провадженнями, які є наразі в роботі цього суду, вони є абсолютно безпідставними", – стверджує керівник прес-служби НАБУ Оксана Мітніцька.

Як стало відомо, детективи також допитали заступників Павла Вовка. Судді вважають, що слідчі дії пов'язані з тим, що саме в Окружному адміністративному суді розглядають близько 30 справ стосовно НАБУ та його співробітників. Одна з них – щодо призначення заступником голови Національного антикорупційного бюро Гізо Углави. Йому закидають, зокрема, приховування громадянства Грузії під час прийому на роботу в НАБУ. Бюро вважає ці звинувачення безпідставними та маніпулятивними.

"Я пов'язую цей обшук керівника суду саме з справами, які слухаються у суді. Через тиждень має бути заслухана справа по Углаві. Детективи, які підпорядковані безпосередньо Углаві, прибули до суду, провели обшук у голови суду. Як ви думаєте, після цього суддя нормально буде розглядати цю справу?" – питається заступник голови Окружного адміністративного суду Києва Євген Аблов. 

Нагадаємо, ранком 26 травня стало відомо, що представники НАБУ обшукують Окружний адмінсуд Києва.

Попередній матеріал
Ефективність спецоперації щодо податківців часів Януковича визначить тільки кількість вироків – політолог
Наступний матеріал
Для Польщі не є проблемою прийняти мільйони українців – посол
Loading...