Олександра Устінова
Олександра Устінова YouTube / Рандеву

Устінова: Із приходом Байдена Україна отримала унікальний шанс – такого шансу ще ніколи не було

Читайте по-русски
Нині разом із Байденом в Адміністрацію і Держдеп приходять люди, які багато працювали в Україні

У "Рандеву" з Яніною Соколовою на "5 каналі" нардеп від "Голосу" Олександра Устінова розповіла, як, на її думку, на Україну вплине обрання Джозефа Байдена президентом США.

Політик каже: "Із приходом Байдена Україна отримала унікальний шанс. Я скажу чесно, такого шансу ще ніколи не було. По-перше, він дуже добре знає Україну, він не раз тут був. Він був на Майдані. І людина, яка бачила, що таке Майдан, їй можна багато розказувати, що те, що деякі люди в США захопили Капітолій, у нього це паралель із нашим Майданом. Та мені соромно це чути. Я думаю, що президент Байден або хтось, хто знає, що відбувалося на Майдані, це дивилися, у них був такий самий шок, як і у мене. Тому що на Майдані стояла еліта нації. Стояла і фінансова еліта, і еліта розумова, бо це люди, які хотіли змін і йшли під кулі за ці зміни".

"Зараз найкраще – це те, що разом із Байденом в Адміністрацію і Держдеп приходять люди, які багато працювали в Україні, які працювали в нас у посольстві, які працювали в структурах, які працювали з Україною. Це люди, які дуже добре розуміють український контекст. Їм не треба 10 разів пояснювати, хто такий Коломойський, добро це чи зло. Їм не треба пояснювати, хто такий Медведчук чи Марченко. Вони чудово розуміють, що якщо Медведчук на Марченко переписав компанію, то це щоб обійти санкції. І я думаю, що скоро з цього приводу будуть певні дії США. Я на це принаймні дуже сподіваюся", – говорить Устінова. 

Вона також сказала, що, на її думку, команду Байдена можуть дивувати деякі висловлювання Зеленського, але глобально їм важливо, щоб Україні зберігала проєвропейський, прозахідний курс.

Устінова також прокоментувала запитання Зеленського до Байдена про те, "чому Україні досі не в НАТО".

"Мені було дивно чути, коли Зеленський запитує, чому ми ще не в НАТО, в той час, як саме при ньому почали скасовувати стандарти НАТО в нашій армії. Бо ж міністр оборони – це була квота Зеленського і саме він його призначав. Так ви самі всі стандарти НАТО почали скасовувати. А потім звертаєтеся до наших закордонних партнерів і кажете, чому ми не в НАТО", – говорить Устінова.

Читайте також: Почав про санкції, закінчив – як завжди: що не так з новим відеоблогом Зеленського

Попередній матеріал
Уруський повідомив, що ​Україна планує запустити супутник "Січ" ракетою компанії SpaceX
Наступний матеріал
Моряки перекрили трасу Київ – Одеса – вимагають зустрічі із Зеленським
Loading...

Зміна влади у США відкриває для України можливості пожвавити зусилля для членства в НАТО – Порошенко

"Минули дні, коли США поступалися агресивним діям РФ" – Байден

Як Росія відреагувала на санкції проти каналів Медведчука – Дмитро Кулеба у "Великій політиці"

Від Жаклін Кеннеді до Джилл Байден – розбір гардероба перших леді США

Справа проти Байдена в Україні: брифінг адвокатів Порошенка

"Черговий сором": реакція соціальних мереж на інтерв'ю Зеленського