Земельна реформа
Земельна реформа pixabay.com

Громадяни РФ не зможуть купувати українську землю для сільського господарства – уповноважений Зеленського

  Читайте по-русски
  Засновниками компаній, які скуповують землю, мають бути лише громадяни України, сказав Лещенко

  Громадяни Російської Федерації не зможуть купувати українську землю для сільського господарства. Окрім того, землі засновників компаній, громадян Федерації, які скуповують землю сільськогосподарського призначення, конфісковуватимуть на користь держави. Про це повідомив уповноважений президента України Володимира Зеленського із земельних питань Роман Лещенко в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

  Лещенко сказав, що у законі про ринок землі до другого читання пропишуть заборону росіянам або компаніям, серед власників чи засновників яких є громадяни Росії, купувати землю сільськогосподарського призначення. 

  "Росіяни взагалі не обговорюються. Це країна-агресор, вони ні за яких обставин не будуть купувати землю. Якщо за якимись механізмами десь з'являться росіяни, ми здійснюватимемо спецконфіскацію на користь держави", – повідомив Лещенко.

  Роман Лещенко наголошує: засновниками компаній, які скуповують землю, мають бути лише громадяни України, які проживають на території України та не мають подвійного громадянства. Громадяни інших країн зможуть купувати землю лише після всеукраїнського референдуму.

  Як повідомляв 5.UA, 13 листопада Верховна Рада підтримала у першому читанні земельну реформу, згідно з якою з 1 жовтня 2020 року скасовується мораторій на продаж землі с/г призначення. 

  Попередній матеріал
  "Акт доброї волі" щодо КНДР: США і Південна Корея відклали спільні військові навчання
  Наступний матеріал
  Рестарт україно-чеських зв'язків: про що Зеленський говорив із Бабішем
  Loading...