5.ua

Гройсман про результат референдуму в Нідерландах: "Це надзвичайно тривожний сигнал для України"

  Для того, щоб Україна змогла відстояти своє європейське майбутнє, уся влада має провести роботу над помилками, вважає спікер парламенту

  Незважаючи на консультативний характер референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, результати голосування є дуже тривожним сигналом для України, заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "На жаль, результати референдуму в Нідерландах виявились неприхильними для України. Ми поважаємо волевиявлення громадян Нідерландів. І хоча ми розуміємо, що цей референдум носить тільки консультативний характер, це надзвичайно тривожний сигнал для України", - йдеться в повідомленні.

  За словами Гройсмана, щоб Україна змогла відстояти своє європейське майбутнє, уся влада має провести роботу над помилками та дати чіткі сигнали і громадянам України, і міжнародній спільноті про те, що "ми неухильно йдемо шляхом європейських реформ". "Переконливим аргументом можуть бути тільки результати, а не слова", - зауважив спікер ВР.

  Він додав: "Я вірю в єдину Європу, я вірю, що Україна стане частиною цієї єдності, не дивлячись на ті труднощі, які ми переживаємо в ці часи, і на ті проблеми, з якими зіткнулись наші європейські друзі".

  Як повідомлялося, за даними екзит-полів, 64% нідерландців проголосували проти асоціації між Україною та Європейським Союзом, 36% висловились за. Явка склала близько 32%.

  Попередній матеріал
  Ціна нафти підскочила до $40 за барель після несподіваних даних зі США
  Наступний матеріал
  Яресько оприлюднила декларацію про доходи
  Теги:
  Loading...

  Порошенко назвав референдум у Нідерландах атакою на єдність Європи

  Прем’єр Нідерландів готовий переглянути ратифікацію угоди про Асоціацію між Україною та ЄС після референдуму - Reuters

  З’явилися перші офіційні результати підрахунку голосів на референдумі в Нідерландах

  Кулеба озвучив наслідки негативного результату голосування на референдумі в Нідерландах

  Референдум у Нідерландах: оприлюднено перші дані екзит-полів

  5 канал - трансляція наживо