president.gov.ua

Порошенко назвав референдум у Нідерландах атакою на єдність Європи

Президент України Петро Порошенко назвав референдум у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС атакою на єдність Європи

Петро Порошенко наголосив, що голосування має консультативний характер. Глава української держави подякував усім, хто голосував "за" угоду про асоціацію і тим, хто популяризував Україну в Нідерландах.

"Справжня мета організаторів референдуму - це не є Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, це є атака на єдність Європи, атака на поширення європейських цінностей. Про це також свідчить та дискусія, яка була розгорнута напередодні референдуму. Стратегічно ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи. Хочу відповідально заявити, що незважаючи на це, Україна продовжить втілювати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Євросоюзом", - заявив Порошенко.

Як повідомлялося, за даними екзит-полів, 64% нідерландців проголосували проти асоціації між Україною та Європейським Союзом, 36% висловились за. Явка склала близько 32%.

Попередній матеріал
Міжнародний суд обговорює психічний стан Караджича
Наступний матеріал
Православні та греко-католики відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці
Теги:
Loading...

Прем’єр Нідерландів готовий переглянути ратифікацію угоди про Асоціацію між Україною та ЄС після референдуму - Reuters

З’явилися перші офіційні результати підрахунку голосів на референдумі в Нідерландах

Кулеба озвучив наслідки негативного результату голосування на референдумі в Нідерландах

Жителям Нідерландів подають викривлену інформацію щодо питання референдуму - Ємець