Гройсман депутатам: Час популізму минув – відео

Є лідери, а є псевдолідери, які імітують боротьбу за Україну, потім стають найбільшим розчаруванням для того ж українського народу, наголосив прем'єр-міністр України

Час популізму минув і настав час відповідальної соціально-економічної політики. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на останньому перед канікулами засіданні ВР під час години запитань до уряду.  

"Що я хотів би сказати. Є справжня позиція, є справжні лідери, є люди, які вірять у те, що говорять. Є лідери, які борються за країну і за її громадян, а є псевдолідери, які імітують боротьбу за Україну, які імітують боротьбу за українського громадянина заради єдиного – отримати один або два, або п'ять додаткових відсотків на виборах і потім бути найбільшим розчаруванням для того ж українського народу", – сказав прем'єр.

"Час популізму минув. Настав час відповідальної соціально-економічної політики. І наш уряд готовий боротися за реформи. Готовий боротись за Україну, і за кожного рядового громадянина. І звісно ми будемо робити це спільно з вами, з народними депутатами України", – наголосив Гройсман.

Зауважимо, що такі заяви прем'єр зробив після того, як зачитав тези з меморандуму з МВФ, який у 2008 році підписала тоді прем'єр-міністр України, а нині лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко. У меморандумі вона "підтримала встановлення ринкових європейських цін на газ". Щодо найбідніших верств населення, то держава мала надати "всім, хто цього потребує субсидію", зазначив Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

"Я впевнений, якби в 2008 році ми пішли цим шляхом, у нас не було б схем Онищенка. У нас не було б мільярдних крадіжок. І ми були б енергонезалежними вже сьогодні", – наголосив чинний прем'єр. Він також оприлюднив фото деяких сторінок цього меморандуму.

Як повідомляв 5.ua, 13 липня 2016 року Гройсман заявив, що чиновників, які "злетіли з котушок" і "пресують бізнес" – треба звільняти.

Попередній матеріал
#PrayForNice: українці поклали квіти біля посольства Франції
Наступний матеріал
Речник АП: Внаслідок бойових дій ЗСУ втратили ще одного бійця, четверо військових поранені

Підсумки зустрічі Гройсмана з мінторгівлі США: в Україні створять офіс супроводження інвестицій

Гройсман провів переговори із заступником міністра торгівлі США

Уряд України за підтримки США за рік кардинально реформує митницю – Гройсман

Гройсман пропонує змінити радянську систему реєстрації шлюбів

Гройсман доручив міністрам почати підготовку до реалізації угоди про ЗВТ з Канадою

Гройсман: Ті, хто "пресуватиме" бізнес, є класовими ворогами українського уряду і моїми особистими