podrobnosti.ua

Підсумки зустрічі Гройсмана з мінторгівлі США: в Україні створять офіс супроводження інвестицій

  Зміни планується проводити за зразком США, де активно співпрацюють бізнес та податкове управління

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в Україні планують створити офіс супроводження інвестицій. За його словами, очікується, що до проекту приєднаються партнери зі США, передає "5 канал".

  Як стало відомо, Гройсман побачив роботу подібного американського офісу під час візиту до Вашингтону. У США продемонстрували співпрацю податкового управління з бізнесом.

  Серед планів української сторони у цій галузі – поглиблення економічного співробітництва та співпраця у галузі торгівлі. Саме ці плани обговорив Гройсман на зустрічі з заступником міністра торгівлі США у Києві

  "Дуже багато спільних можливостей, де ми можемо фактично розвивати наші стосунки: в економічній сфері, у сфері торгівлі. Переконаний, що наші (Україна та США – 5.ua) команди під час візиту обговорять конкретні проекти, які ми можемо спільно реалізовувати", – зазначив Гройсман.

  У свою чергу перший заступник міністра торгівлі Брюс Ендрюс привітав зрушення України щодо реалізації реформ: "Як ви знаєте, американський уряд підтримує Україну. Ваша зустріч цього тижня з американським бізнесом дала позитивний сигнал. Я хочу привітати вас (Україну – 5.ua) з тими реформами, які ви впроваджуєте".

  Ендрюс також наголосив, що реформи мають для України дуже велике значення.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що інвестори із США і Європи почали обережно цікавитися Україною. Крім того, експерт Atlantic Council заявив, що Україна стає новим "граничним ринком" Європи.

  Попередній матеріал
  Прокурора Кулика залучили до справи Курченка, щоб він уник відповідальності за корупційним провадженням – Холодницький
  Наступний матеріал
  Меркель і Медведєв обговорили виконання Мінських угод

  Гройсман провів переговори із заступником міністра торгівлі США

  Гройсман: Чиновників, які "злетіли з котушок" і "пресують бізнес" – треба звільняти

  Уряд України за підтримки США за рік кардинально реформує митницю – Гройсман

  Гройсман доручив міністрам почати підготовку до реалізації угоди про ЗВТ з Канадою