ГПУ надіслала підозри суддям Конституційного суду РФ через анексію Криму

19 "служителів Феміди" викликаються Військовою прокуратурою України на допит. Якщо не з'являться – їх оголосять у розшук

Головна військова прокуратура ГПУ спрямувала текст підозри щодо розв'язання та ведення агресивної війни проти України голові Конституційного суду Російської Федерації та іще 18 тамтешнім суддям. Так званим служителям Феміди закидають пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, повідомляє генеральний прокурор Юрій Луценко.

На сторінці у Facebook він оприлюднив й копію відповідного документу кур'єрської служби доставки. Зауважив, що повідомлення про підозру спрямували ще минулого вівторка, 6 березня. Розіслали й повістки про виклик до Генпрокуратури для проведення слідчих дій на 13 та 19 березня 2018 року.

Генпрокурор наголосив – чотири роки тому, 18 березня, самопроголошені чільники окупованого Криму підписали у Москві псевдодокумент щодо прийняття Росією до свого федерального складу "Республіки Крим". Вже наступного дня, 19 березня 2014 року, судді російського Конституційного Суду знехтували міжнародним правом та визнали цей псевдодоговір як угоду, що відповідає конституції РФ.

Луценко наголосив, що сам чільник КС РФ пізніше зізнавався, що судді виготовили документ у вкрай стислі строк – усього упродовж двох годин, на особисте прохання президента Володимира Путіна.

Затопили міста й позмивали автівки: Як у Криму лютувала негода – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Джеймс Меттіс: РФ веде гонку озброєнь сама з собою
Наступний матеріал
Рада ЄС продовжила санкції за порушення суверенітету України ще на шість місяців

Собчак має чітко заявити про цілі відвідин окупованого Криму – Чубаров

Українцям, причетним до організації "виборів" президента РФ в Криму, загрожуватиме в'язниця – прокуратура АРК

Танки, БТРи, сучасні ППО: у Міноборони розповіли про озброєння військ РФ у Криму

Російська "Прокуратура Криму" перевіряє представників Українського культурного центру – ЗМІ

Клімкін: Вибори президента РФ у диппредставництвах в Україні можливі лише за двох умов

Росія після анексії Криму незаконно захопила дві третини української території шельфу Чорного моря