Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко 5 канал

Гончаренко: "Це не бюджет на рік. Це бюджет на квартал, "95-й квартал"

Читайте по-русски
За словами політика, грошей в бюджеті додали тим, хто займається охороною Зеленського

Ухвалений парламентом Державний бюджет на 2021 рік збільшує видатки на органи, які займаються охороною президента Володимира Зеленського і прикриттям корупційної діяльності його оточення, але зменшує видатки на соціальну і культурну сфери.

Про це в ефірі програми "Велика політика" на "5 каналі" сказав народний депутат Олексій Гончаренко, "Європейська солідарність".

"Очевидно, є пріоритети в цієї влади. Між першим та другим читанням бюджету зменшено фінансування освіти, зменшено фінансування Пенсійного фонду на 8,5 мільярдів гривень, на хвилиночку. Зменшене фінансування культури – наприклад, підтримка національних театрів – мінус 150 мільйонів гривень. Я можу по кожній статті йти", – сказав він.

"І при цьому – Офіс президента плюс 240 мільйонів. Генпрокуратура – плюс 2 мільярди. ДБР – плюс 70%. Тобто ДБР подвоюється – це не Державне бюро розслідувань, це Державне бюро політичних переслідувань. Тобто всім тим, хто займається охороною Зеленського і прикриттям його оточення, яке займається корупцією – їм всім додали грошей. А освіта, культура, таке інше…", – наголосив політик.

"Це не бюджет на рік – це бюджет на квартал. На "95-й квартал", – зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, 15 грудня Верховна Рада ухвалила Державний бюджет на 2021 рік: за рішення проголосували 289 народних депутатів, зокрема представники партій "Слуга народу", "Батьківщина", груп "Довіра" та "За майбутнє".

Документ передбачає доходи в сумі 1 трлн 92 млрд грн, видатки – 1 трлн 328 млрд грн, дефіцит бюджету становитиме 5,5% ВВП.

Вже 16 грудня обурені запланованими на 2021 рік видатками на медицину лікарі вийшли на акцію протесту в Києві. За словами протестувальників, уряд і депутати не дослухалися до їхніх пропозицій.

 

 

Попередній матеріал
Другий день протестів ФОПів на Майдані: яка ситуація станом на вечір – включення
Наступний матеріал
"М'який" локдаун не спрацював: як Німеччина повертається до суворого карантину
Loading...