Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг 5 канал

Генсек НАТО прокоментував розведення сил у Золотому – нагадав про відповідальність Росії

Читайте по-русски
Столтенберг побажав дипломатичного врегулювання військового конфлікту на сході України

НАТО схвалює заходи з розведення сил у Золотому, однак нагадує про відповідальність Росії стосовно виконання Мінських угод. Про це в Одесі під час прес-конференції заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг, передає "5 канал".

Він відзначив прогрес щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, маючи на увазі двостороннє відведення військ у Станиці Луганській, що сталося наприкінці липня, та в Золотому, де розведення сил та засобів розпочалося напередодні. Генсек НАТО також побажав дипломатичного врегулювання військового конфлікту на сході України.

"Ми бачили певний прогрес, що був досягнутий у Станиці Луганській і хотіли би, що цей приклад наслідували і надалі… Росія має чітку відповідальність за виконання Мінських домовленостей. Вона повинна вивести всі свої озброєні сили, всіх своїх офіцерів з України і припинити дестабілізувати ситуацію України", – зазначив Столтенберг.

Нагадаємо, чільник Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що у вівторок, 29 жовтня, стартував процес розведення сил і засобів у Золотому.

Попередній матеріал
"Кого ви сюди понабирали?": пікантну переписку Яременка прокоментував "моральний" авторитет Кива
Наступний матеріал
Мої товариші дезорієнтовані, сумні і злі – Мирослав Гай про настрої військових через розведення на фронті