в'язниця - тюрма zn.ua

Франція закликає РФ звільнити усіх українських бранців

  Міністерство закордонних справ Франції закликає Російську Федерацію звільнити усіх громадян України, затриманих на порушення міжнародного права

  Відповідну заяву оприлюднили на сайті посольства Франції в Україні з посиланням на брифінг, який сьогодні відбувся у зовнішньополітичному відомстві цієї країни.

  "Після понад трьох років незаконної анексії Криму Росією ситуація з дотриманням там прав людини, у першу чергу татарської спільноти, продовжує викликати занепокоєння. Вирок, винесений 11 вересня Ахтему Чийгозу, заступнику голови Меджлісу – традиційного представницького органу кримських татар, є сумною ілюстрацією цього", – йдеться в повідомленні.

  "Франція та її європейські партнери вважають заборону російською владою діяльності Меджлісу з квітня 2016 року порушенням прав кримських татар. Тому ми закликаємо до звільнення всіх осіб, затриманих на порушення міжнародного права. Нагадуємо, що згідно з резолюцією 71/205 Генеральної Асамблеї ООН, недержавні організації, регіональні та міжнародні механізми моніторингу прав людини повинні мати безперешкодний доступ на всю територію України, включаючи Крим та Севастополь", – наголошується в повідомленні.

  "Франція також нагадує, що не вважає легітимними ані організацію, ані результати регіональних виборів, проведених у Криму 10 вересня фактично існуючою там владою. Вона залишається відданою повному відновленню суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно-визнаних кордонів", – сказано в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Не сайт "одноденка": українські програмісти анонсували запуск соцмережі ЄСвоє
  Наступний матеріал
  "Нам це потрібно, і НАТО цього хоче": Юнкер наполягає на створенні спільної армії Європи

  РФ частину земель Севастополя хоче визнати сільською місцевістю

  Глава СБУ: ФСБ мала намір покласти на колишніх бійців АТО теракти в РФ

  "Кремль лютує": Росію обурила доповідь місії ООН про ситуацію в Україні включно з Кримом

  Україна внесе РФ до списку країн міграційного ризику

  Донбас є болючою темою між Штатами та Росією – речниця Держдепу США

  Росію не пустили на Міжнародний Конгрес конституційних судів у Литві