Франція закликає РФ звільнити усіх українських бранців

  Міністерство закордонних справ Франції закликає Російську Федерацію звільнити усіх громадян України, затриманих на порушення міжнародного права

  Відповідну заяву оприлюднили на сайті посольства Франції в Україні з посиланням на брифінг, який сьогодні відбувся у зовнішньополітичному відомстві цієї країни.

  "Після понад трьох років незаконної анексії Криму Росією ситуація з дотриманням там прав людини, у першу чергу татарської спільноти, продовжує викликати занепокоєння. Вирок, винесений 11 вересня Ахтему Чийгозу, заступнику голови Меджлісу – традиційного представницького органу кримських татар, є сумною ілюстрацією цього", – йдеться в повідомленні.

  "Франція та її європейські партнери вважають заборону російською владою діяльності Меджлісу з квітня 2016 року порушенням прав кримських татар. Тому ми закликаємо до звільнення всіх осіб, затриманих на порушення міжнародного права. Нагадуємо, що згідно з резолюцією 71/205 Генеральної Асамблеї ООН, недержавні організації, регіональні та міжнародні механізми моніторингу прав людини повинні мати безперешкодний доступ на всю територію України, включаючи Крим та Севастополь", – наголошується в повідомленні.

  "Франція також нагадує, що не вважає легітимними ані організацію, ані результати регіональних виборів, проведених у Криму 10 вересня фактично існуючою там владою. Вона залишається відданою повному відновленню суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно-визнаних кордонів", – сказано в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Не сайт "одноденка": українські програмісти анонсували запуск соцмережі ЄСвоє
  Наступний матеріал
  "Нам це потрібно, і НАТО цього хоче": Юнкер наполягає на створенні спільної армії Європи

  РФ частину земель Севастополя хоче визнати сільською місцевістю

  Глава СБУ: ФСБ мала намір покласти на колишніх бійців АТО теракти в РФ

  "Кремль лютує": Росію обурила доповідь місії ООН про ситуацію в Україні включно з Кримом

  Україна внесе РФ до списку країн міграційного ризику

  Донбас є болючою темою між Штатами та Росією – речниця Держдепу США

  Росію не пустили на Міжнародний Конгрес конституційних судів у Литві