www.business.ua

Фейгін розповів, навіщо Росія "набирає" таку велику кількість заручників

Адвокат переконаний, що таким чином Кремль намагається вирішити проблему наявності в Україні російських військовиків

Росія невипадково утримує таку велику кількість політв'язнів-українців. Це робиться для того, аби у майбутньому здійснити вигідний для Кремля обмін заручниками. Про це в коментарі "5 каналу" заявив адвокат Марк Фейгін.

Він також повідомив, що питання визволення заґратованого в Росії українського журналіста Романа Сущенка можуть вирішити лише на рівні глав держав.

За його словами, один із найвірогідніших способів – це обмін. При цьому Фейгін висловив припущення, що Сущенка і затримували саме для того, щоб у майбутньому обміняти на вигідних людей для Кремля.

"Якби справу Романа Сущенка не обговорювали глави держав, то можна було б покладатися виключно на російський суд, а це дуже ненадійна річ, бо російський суд – це не орган, що справляє правосуддя. Тому таке питання може вирішитися тільки на рівні глав держав. Напевно, однією з цілей ось цього набору великої кількості заручників, політв'язнів в Україні є якимось чином вирішити в цілому проблему наявності в Україні певних російських військовослужбовців. І Роман тут не виняток. Він така ж частина цього процесу. Коли більше буде таких цінних заручників як Роман в Росії – вони будуть міняти", – розповів Фейгін.

Як повідомляв 5.UA, 14 лютого Московський міський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу адвоката Марка Фейгіна щодо продовження арешту незаконно утримуваного у РФ Романа Сущенка. 

Нагадаємо, у Києві презентували документальний фільм про журналіста Романа Сущенка, якого вже більше чотирьох місяців тримають у московській буцегарні за підозрою у шпигунстві. 

Попередній матеріал
У штабі ЗСУ роз'яснили, чому ухвалено рішення про призов офіцерів запасу
Наступний матеріал
"Танкове ралі": як Нацгвардія на змаганнях кращий танковий екіпаж обирала
Loading...