Військовослужбовець ЗСУ
Військовослужбовець ЗСУ youtube.com/Військове телебачення України

У штабі ЗСУ роз'яснили, чому ухвалено рішення про призов офіцерів запасу

Проблема існує саме з комплектуванням первинних офіцерських посад

В ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заступник начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил) ГУ по роботі з особовим складом ЗСУ Віталій Голота прокоментував інформацію із соцмереж про те, що зараз нібито на фронті не вистачає контрактників, тому призивають офіцерів запасу:     

"Це абсолютно різні поняття, оскільки офіцери, які призиваються за призовом на військову службу, обіймають посади офіцерського складу, а це посади рядового сержанта. У нас на даний час з початку року вже вступили на військову службу порядку 15 тисяч осіб, з них – близько 2 тисяч офіцерів, тобто планове комплектування наших Збройних сил військових службовців за контрактом відбувається", – сказав він.

Голота додав: "Проблема існує саме з комплектуванням первинних офіцерських посад. Саме через це і прийняте таке рішення щодо призову офіцерів. Хочу зауважити, що сам порядок проходження ними служби, соціальний пакет повністю відповідає тим вимогам, як і до офіцерів, що проходять службу за контрактом у цілому. Вони так само можуть зростати по службі... Питання надання відстрочки чи звільнення майже тотожне питанням, які передбачені для військових службовців строкової служби".

 

Попередній матеріал
У Києві відкрилась творча виставка робіт засуджених підлітків "Крок назустріч"
Наступний матеріал
Фейгін розповів, навіщо Росія "набирає" таку велику кількість заручників
Loading...