Софія Федина
Софія Федина 5 канал

Федина – Зеленському: "Не репресуйте військових і не приховуйте провали в оборонці"

Читайте по-русски
За словами депутатки від "ЄС", військові вже бояться просити ті речі, яких їм бракує

Влада намагається приховувати те, що є провали в оборонній сфері, але президент Володимир Зеленський починає розуміти і схильний до виправлення помилок. З такою думкою в етері ток-шоу "Політклуб Віталія Портникова" на "5 каналі" виступила народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" Софія Федина.

"Мені дуже боляче, коли ми говоримо про рейтинги і соціологію, а за цим усім стоять людські долі. Андрій Антоненко (Riffmaster) в тюрмі просидів понад 500 днів. Без жодного доказу, якого немає і сьогодні. І саме тому, що президент Володимир Зеленський, генпрокурор Руслан Рябошапка і очільник МВС Арсен Аваков у своєму унікальному тріо оголосили його, Юлію Кузьменко і Яну Дугарь вбивцями. Можливо, Зеленський зараз починає розуміти, що щось було не так, і він схильний виправляти помилки, але людині вирвали 505 днів із життя. Хто за це відповідатиме? Хто за це платитиме? Куди все це зайде? Хто за це все буде покараний? Тому що за це має бути кримінальна відповідальність", – наголосила вона.

"Коли ми говоримо про виправлення помилок, то мені дуже хотілося б, щоб пішло виправлення в тому, що зараз наших військових на передовій харчують гнилятиною через монополію однієї фірми. Мені дуже хочеться, щоб наших військових зараз не репресували. Військові вже бояться попросити ті речі, яких їм бракує", – сказала Софія Федина.

За її словами, влада намагається приховати провали в оборонній сфері, тобто проблеми з набоями, проблеми з транспортом, проблеми з ремонтами і так далі.

Нагадаємо, перед цим Софія Федина заявила, що Володимир Зеленський обіцяв закінчити епоху бідності, але в країні відбувається катастрофа і настала епоха жебрацтва.

Попередній матеріал
Закон про олігархів неможливо реалізувати, як і закони про імпічмент і референдум – ексдепутат
Наступний матеріал
Російську агресію на українському кордоні обговорили Генсек НАТО та президент Франції
Loading...

США планують розмістити виведені з Афганістану війська в Таджикистані та Узбекистані

Попри відведення військ, Росія залишить усю військову техніку в таборі під Воронежем – CIT

Росія перекидає в Чорне море бойові кораблі Каспійської флотилії

РФ перекидає до Криму війська, які воювали на Донбасі у 2014 році – розслідування

Військовий переворот у М'янмі випадково потрапив на відео фітнес-блогерки

Державний переворот у М’янмі: військові затримали кілька сотень депутатів