Софія Федина
Софія Федина 5 канал

"В Україні настала епоха жебрацтва": Софія Федина про два роки президентства Зеленського

Читайте по-русски
Вона нагадала, що президент обіцяв закінчити епоху бідності, але в країні відбувається катастрофа

Найгірше, що сталося за два роки президенства Володимира Зеленського, – це те, що глава держави не хоче чути критику, щоб разом з опозицією сідати і напрацьовувати рішення. Про це в етері ток-шоу "Політклуб Віталія Портникова" на "5 каналі" сказала народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" Софія Федина.

"Невідомо, чи рухається країна в правильному напрямку, тому що країна шпортається, і вже дуже багато кроків, у яких вона зашпорталася. У нас було відведення військ, але на позиції в Золотому, за даними ОБСЄ, підтягнули російські "Гради". Треба було відводити війська, коли друга сторона не відводила? Всі розуміють, що не треба було. З січня по травень 2021 року ми маємо більше втрат і складнішу ситуацію на фронті, ніж за аналогічні періоди попередніх трьох років", – розповіла Федина.

За словами депутатки, було багато випадків, коли президент не помічав загиблих, і вона дуже сподівається, що сьогодні, після подання запиту до президента щодо присвоєння Ярославу Журавлю звання Героя України, ситуація буде виправлятися.

"Нам обіцяли закінчити епоху бідності, але я бачу ситуацію по пенсії своєї мами, як закінчується ця епоха бідності. Це просто епоха жебрацтва. І я бачу по тарифах, яка катастрофа відбувається. Але на що я хотіла б звернути увагу і про що багато хто забуває – у президента Зеленського є повна монополія в законодавчій і виконавчій владі. Він має прямі впливи навіть на судову гілку влади. І є купа питань, які можна було б повирішувати, але вони, на жаль, не вирішуються", – заявила Софія Федина.

Нагадаємо, раніше Софія Федина заявила, що не готова змінити своє ставлення до президента Володимира Зеленського і назвала його зрадником України.

Попередній матеріал
В Україні стартувало ЗНО – як складали іспит з хімії в регіонах
Наступний матеріал
Під час прес-конференції Зеленський робив полярні заяви – то "ми зробимо", то "не впевнений" – політолог
Loading...

Про українську ідею, Кернеса та Зеленського: вокаліст гурту ТНМК Фоззі в "Рандеву з Яніною Соколовою"

Голобородько наступає, нове Зе-кіно та референдум по-лукашенківськи – "Афтепаті на хаті"

Косоворотка Зеленського, своїм – Кончу-Заспу, ворогам – РНБО – "Час Ч"

Рада просить Зеленського присвоїти звання Героя України загиблому на фронті морпіху Журавлю

Яна Дугарь підтвердила, що листується із Зеленським

"Кожен із нас – президент": Зеленський два роки при владі: що обіцяв і що з цього вийшло