Ерзац-Гітлер XXI ст.: як путін розпочав війну, що стала "найганебнішою в історії росії"

путін Shutterstock
Поговоримо про те, як путлер за місяць війни примудрився угробити всі великодержавні претензії ерефії, відштовхнути від себе найвірніших західних посіпак – і довів, що він відбитий маніяк та масовий убивця, гірший навіть за Гітлера, Пол Пота і Мілошевича! Ми розказуємо, як путін став ерзац-Гітлером XXI ст. – тільки по-російськи, тобто з лайна і палок. Чому з лайна? І чому ерзац-Гітлер?

Слава Нації!

7 квітня 2022 р. на московії засудили до величезного штрафу опозиціонера Євгена Ройзмана. За що? За твіт такого змісту: "Війна з Україною, страшна, безглузда і бездарна – найпідліша, найганебніша і найнесправедливіша війна в історії росії".

Категоричненько, правда? Бо історія московії та її імперії – довга, як собача пісня. Ганебних і бездарних війн у ній – не злічити, і кожна наступна – підліша за попередню. Чому ж вторгнення 2022-го уже на другому місяці стало "найганебнішим в історії"? Може, тому що кремль вже остаточно забрехався і про його причини, і про свої успіхи?

Починаючи війну, путін ні райху не створив, ні вермахту, ні плану агресії адекватного.

Тип держустрою нинішньої ерефії вже зараз називають не тоталітаризмом у класичному стилі Гітлера – Сталіна, а т. зв. "імітаційним авторитаризмом". Це коли масштаби повноважень фюрера, каральних законів і всіляких ідіотських заборон – у рази переважають масштаби реальних репресій. Тобто начебто тоталітаризм – але без концтаборів і гулагів, лише з розгонами мітингів і залякуванням незгодних. А замість масових розстрілів – безкарність корумпованих силовиків і ганьба на весь світ при спробі отруїти головного опозиціонера.

Так само з армією, путінським недо-вермахтом. На парадах – усе дуже грізно: люті супертанки Армата, супер-БееМПе Курганєц і суперракета "кинджал". Після параду – не все так однозначно. Вундерваффе глохне на очах очманілої публіки.

На війні ж – зовсім сумно. Жодна суперновинка до фронту так і не доїхала. Воюють на модернізованій радянській техніці. Ну хіба ще з крутими на вигляд броньованим джипами для всіляких спецназів. Але це – таке, понти для приїжджих, як кажуть в Одесі.

Гіперзвукова суперракета з'явилась у небі тільки раз – і перемогла столичний ТРЦ. Із решти путінських балістичних і крилатих "Калібрів" та "Іскандерів" лише третина спроможні бодай долетіти до цілі. І тут їх добряче кусає наша протиповітряна оборона, вже сто разів "знищена" путінською пропагандою.

Ну а путінський "план Барбаросса" – це взагалі капець. Хотіли за 3-5 днів взяти Київ, Харків і Одесу, та зруйнувати українську державність тупими лобовими проривами танкових колон і безумними десантами куди попало. Тобто не війною, а її імітацією – такою собі спецоперацією "на іспуг".

Але щось пішло не так. Україна виявилась заселеною українцями, які чомусь не злякались і поламали всю недолугу стратегію росіян. Це був перший перелом у війні – коли московитам не вдалося взяти Київ, ні на 3-й день війни, ні на 5-й, ні на 30-й. Другий же настав, коли після цього всього окупантам довелось спішно тікати – і весь світ дізнався про Бучу.

Окупанти наочно продемонстрували всьому світові, що таке "русскій мір". Нічого нового – той самий "новий порядок" Гітлера, тільки у виконанні дикуна-імітатора.

Тут варто зазначити: нацисти масово убивали своїх противників завжди – але спочатку робили це таємно. Перші вже відкриті і демонстративні різанини цивільних – здійснили майже через пів року після початку війни. Це масові страти у польських Бохні і Вавері у грудні 1939-го. Потім були Лідіце у Чехії, Хатинь у Білорусі, Корюківка в Україні, Орадур-сюр-Глан у Франції і безліч інших населених пунктів, які стали символами нацистського геноциду поневолених народів.

Такі ж символічні різанини виникали у будь-якій несправедливій війні на планеті у XX ст. Іноді це було наслідком озвіріння армії у безперспективному протистоянні з народним опором. Так сталось із селом Сонгмі у В'єтнамі, спаленому американською армією. Але це трапилось на 10-му році війни!

Чи боснійська Сребрениця, де на п'ятому році протистояння серби перебили всіх чоловіків.

Навіть камбоджійський диктатор-маніяк Пол Пот під час прикордонного конфлікту з В'єтнамом відзначився першою масовою різаниною цивільних в'єтнамців аж за рік після початку війни, у селі Ба Чук.

А от у московитів оскотинення армії сталось ще задовго до вторгнення до України. Ще під час боїв на кавказі – у Чечні, Абхазії і Осетії. Увечері 7 квітня 1995 р., після багаторазових обстрілів села і його околиць, співробітники внутрішніх військ МВС зайшли в Самашки. За добу вони перетворили населений пункт на подобу кладовища.

путін був маніяком завжди – і перетворити Україну на кладовище планував наперед. Про це знали західні розвідки. Попереджали, що росія складає списки українців, які підлягають знищенню. На підтвердження цього у третій день війни кремлівська агенція "РІА Новості" опублікувала статтю про "новий мір", із чисто нацистським закликом до "остаточного вирішення українського питання". Цю статтю прибрали після перших невдач.

Але наступну статтю, опубліковану на початку квітня – ніхто не прибирав. Вона досі висить на тій же "РІА Новості". Там уже не про шизоїдну денацифікацію, а відвертіше: що Україну треба деукраїнізувати, деєвропеїзувати і покарати – дослівно – "ідеологічними репресіями".

Маніяцьку публікацію з якоюсь незбагненною недолугістю оприлюднили саме у ті дні, коли московити втекли з Бучі – і коли увесь світ побачив, що несе путінська росія. Увесь світ побачив першу масову різанину цивільних у XXI ст. – і визначив її винуватця.

Журналісти NYT проаналізували супутникові знімки в українській Бучі й прийшли до висновку, що трупи мирних мешканців на вулицях з'явились у середині березня, коли місто ще було під контролем російських військових.

Таким чином, кремлівський карлик вже не отруювач трусів – а масовий убивця, і весь світ знає місце його першого виявленого злочину – Буча. Нема більше такої європейської країни – росії, і її легітимного лідера. Бо є Буча, і є її кати, яких треба карати.

Зараз брехати про якесь визволення українців путлер може тільки власним підданим – тим з них, яких ще не угробив. Ті будуть кивати і радіти визволенню – бо їм навіть війну війною називати заборонили. За таке на московії зараз на 15 років можуть посадити – це більше, ніж за убивство.

Свої справжні думки московити можуть озвучити тільки вдома на кухні, і то – бажано без жодного свідка. Або підійде якийсь безсловесний однодумець.

Впровадивши таку кару за інакодумство, путін може впарювати своїм підданим будь-яку дичину. Тобто, на ерефії – інформаційний морок, але вся решта світ бачить вже картину об'єктивно. Бо вже є "ядерна тріада" нюрнберзьких звинувачень – підготовка і здійснення агресивної війни, Буча – як символ воєнних злочинів, і зізнання самих злочинців, які хочуть знищити українців як націю. Тож світ тепер уже відкрито говорить про кремлівського карлика, як про організатора геноциду.

Так, це геноцид, бо стає дедалі більш очевидно, що путін намагається знищити саму ідею можливості бути українцем чи українкою. І доказів цьому – дедалі більше.

Це розуміють і підвладні путіна. Тому в окупованому і колись проросійському Севастополі з'являються отакі написи (Севастополь, 9 квітня 2022 р.).

Напис, що у квітні з'явився в Севастополі
Напис, що у квітні з'явився в СевастополіДмитро Сіманський

І тому опозиціонер Ройзман називає нинішню війну "найганебнішою в історії росії". І цю історію треба вже закінчувати. путін з упертістю справжнього маніяка заливає Україну кров'ю своїх і чужих – але втоне у ній сам, разом зі своєю ерефією.

Смерть ворогам!

Читайте також: Полювання на "Меморіал": як путінські "історики в погонах" переписують минуле

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
"Коли поринаєш у стихію війни, задача – втримати рубіж": командир "чорних запорожців" розповів, як у березні вдалося втримати Київ
Наступний матеріал
"Дуже багато російської артилерії. Тримаємося": що діється в Сєвєродонецьку – очима бійця Інтернаціонального легіону при ГУР
Loading...