sobesednik.ru

Експерт пояснив, що потрібно робити, щоб в ПАРЄ не прийняли російську пропозицію

На дебати у політичній груп ПАРЄ в п’ятницю, 14 жовтня, винесуть російську пропозицію

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив експерт Української ради з міжнародних відносин Андрій Наджос.

"Шансів мало, але оскільки прозвучала п’ятниця, то п’ятниця зазвичай в Асамблеї – це день, коли більшість депутатів від'їжджають. В п’ятницю Асамблея працює до обіду і третина, якщо не половина, взагалі залишає зал. І небезпека є в тому, щоб ті люди і ті депутати, які займають проукраїнську або антикремлівську позицію, щоб вони залишилися у Страсбурзі до п'ятниці, щоб вони були активні під час дебатів в комітетах і щоб ця пропозиція не була підтримана залом", – зазначив експерт.

Як відомо, 7 жовтня Росія поставила ПАРЄ цинічний ультиматум. Українська делегація однозначно виступила проти того, щоб змінювати регламент Асамблеї, аби до організації повернулася Росія. Крім того, спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що немає жодних підстав для повернення Росії до роботи в ПАРЄ.

Попередній матеріал
НБУ випустила пам'ятну монету із зображенням воїна та синьо-жовтого серця
Наступний матеріал
Брифінг "Вихід посібника з історії України, який вперше систематизував матеріали, присвячені Революції Гідності та агресії Росії проти України"
Теги:

"Бліцкриг по-російськи" провалився: ПАРЄ відмовилася прийняти ультиматум РФ

До української делегації у ПАРЄ приєдналися Жемчугов і Афанасьєв

Росія поставила ПАРЄ цинічний ультиматум – Ар'єв